Alergijų turinčio vaiko kambarys

0 47

Jautresniems vaikams, turintiems daug alergijų, net ir jų kambarys turi būti labai dėmesingai prižiūrimas ir tuo labiau įrengiamas. Žinoma, tai nėra labai dažnas atvejis, tačiau alergijos būna išsivysto nors nei vienas iš tėvų tokių neturi. Tokiam vaikui reikia daugiau dėmesio ir priežiūros, nes reikia užtikrinti, kad alergijų sukėlėju jo gyvenime bus kuo mažiau. Šiais laikais medžiagų iš kurių gaminami vaikų kambario baldai, patalynės ar kambario dekoracijos yra labai daug, todėl tikrai galima surasti alternatyvių, medžiagų, kurios nekelia alergijų. Sužinokite kaip užtikrinti, kad vaikas kambaryje būtų saugus nuo alergijos sukėlėjų. 

Vaikui, kuris alergiškas, visuomet reikia skirti atskirą kambarį arba bent jau derinti bendro kambario įrengimą prie vaiko. Kadangi namuose vaikai praleidžia didžiąją dalį savo dienos, reikėtų užtikrinti, kad jame kuo mažiau daiktų, galinčių kaupti dulkes. Jame netūrėtų būti jokių kilimų, nes vaikų kambario baldai kuo puikiausiai gali būti padėti tiesiog ant grindų. Statulėlės ir pliušinių žaislų perteklius taip pat nėra geras dalykas, tad svarbu, kad jų nebūtų. Jei jums labai reikalingas kilimas, reikėtų ieškoti antibakterinių, natūralių medžiagų, iš kurių daromi kilimai, kitaip jo nešti į kambarį nevalia. Lygai taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į užuolaidų medžiagą. Besikaupiančios dulkės ir jų erkutės gali lengvai išprovokuoti vaiko alergijas, tad atkreipus dėmesį į smulkmenas galima daug ko išvengti. 

Knygos, ypač senos, kambaryje netūrėtų būti laikomos atvirai. Jas geriau dėti į spintą arba išvis nelaikyti vaiko kambaryje. Vaikų kambario baldai nebūtinai turi būti ypatingi, medžio baldai tikrai nepakenks, tačiau svarbu ką į juos dedate. Taip pat labai svarbu nepamiršti jų reguliariai valyti, nes dulkės vaikui gali nesunkiai pakenkti. Valyti kambario su chemikalais taip pat nereiktų arba bent jau reikėtų ją rinktis labai atsargiai. Buitinė chemija taip pat gali nesunkiai išprovokuoti ne tik odos bėrimus bet ir astma ar kitas kvėpavimo problemas. Daugelį valiklių namuose galima pasigaminti, tam puikiai tinka soda, actas ir kitos namuose randamos natūralios priemonės.

Komentarai
Kraunama...