Apsauga nuo saulės – būtina!

0 10

Vasaros sezonu kaitri saulė tikrai praneša apie apsauginių priemonių reikiamybę. Žinoma, tikrai ne visi gerai supranta kodėl kremas nuo saulės toks reikalingas, tačiau nenorintys vėliau liūdėti dėl nudegimų, šią priemonę tikrai įsigyja. Labai svarbu rinktis tinkamas priemones, kurios tikrai suteiks norimą SPF apsaugą, tik tada galima džiaugtis nepablogėjusia odos būkle. Daug kam gali pasirodyti, kad saulė kaip tik turi daug naudos, nes nuolat girdima, kad ji yra tikras ir natūralus vitamino D šaltinis. Tai yra tiesa, tačiau vitaminui D išgauti tikrai nereikia saulėje praleisti pusdienį per kaitriausias valandas. Dažniausiai ilgą laiką žmonės saulėje praleidžia dėl rudo įdegio, kurį išgauna kūnui bandant apsisaugoti nuo saulės spindulių daromos žalos. Apsauga nuo saulės paveikia įdegio laiką, su ja įdegti kur kas sunkiau, todėl be kremo būti paplūdimyje žmonėms neatrodo taip baisu. Visgi, sveikatos aukoti dėl gražaus, bet laikino įdegio tikrai nepatariama. Laiką saulėje reikia labai riboti ir visada naudoti apsaugines priemones. Puikių priemonių apsaugai rasti galima – https://hempz.lt/ internetinėje parduotuvėje.

Įdegi išgauti galima ir be saulės, būtent jais naudojasi daugelis norinčių išlikti rudesnės spalvos ne vasaros metu. Soliariumai yra vienas paprasčiausių būdų sulyginti įdegį arba tolygiai įdegti. Užtenka vos kelių minučių, kad būtų galima pastebėti puikius rezultatus. Soliariumų lempos taip pat skleidžia spindulius, kurie padeda gauti reikiamą vitamino D normą. Tobulesniam rezultatui išgauti labai padėti gali ir soliariumų kremai, kurie sudrėkina odą ir paruošia įdegiui. Svarbiausia rinktis kokybišką priemonę, jog ji iš tiesų turėtų odai naudos.

Bene pats saugiausias įdegio būdas yra savaiminio įdegio kremai, tačiau jais gali būti gana sunku naudotis. Tolygumui išgauti reikia tepti visą kūną, todėl tam reikia paskirti nemažai laiko. Žinoma, įdegio kremai leidžia mėgautis dailia odos spalva net neišėjus iš namų, todėl tikrai verta pabandyti tokią procedūrą. Toks pasirinkimas užtikrins, jog oda nėra veikiama pavojingų spindulių ir suteiks natūralaus blizgesio, rusvumo. Geros sudėties ir kokybiškos priemonės yra visiškai saugios, todėl labai svarbu skirti dėmesį produkto pasirinkimui. Jei priemonė bus prasta, nepavyks išgauti dailaus atspalvio, oda bus dėmėta arba su dryžiais.

Komentarai
Kraunama...