Apsauga nuo saulės reikalinga kasdien

0 30

Apie produktus, saugančius nuo žalingų saulės spindulių girdėjęs kiekvienas, tačiau ne visi supranta kaip juos naudoti taisyklingai. Dar galima pastebėti požiūrį, kuris diktuoja jog saulė nedaro blogos įtakos žmogaus sveikatai ir odos būklei, tačiau tai prastomis žiniomis paremta nuomonė. Greičiausiai normalu, jog kai kuriems gali kilti klausimų dėl saulės įtakos, nes anksčiau daugelis informacijos nebuvo taip gerai žinoma kaip dabar, kai galima džiaugtis tiek daug puikių naujų tyrimų. Dabar galima pastebėti, jog prieš kiekvieną vasarą padaugėja dermatologų perspėjimų vengti itin kaitrios saulės, naudoti SPF priemones ir suprasti, kad įdegis nėra toks sveikas dalykas, kad ir kaip dailiai jis galėtų atrodyti.

Dailaus įdegio vasaros metu daugeliui sunku atsisakyti, ypač moterims, todėl dažnai į perspėjimus vengti saulės reaguojama neigiamai. Nors įdegis tuo metu atrodo tikrai dailiai, labai svarbu suprasti, kad tai paskatina odos senėjimą, todėl galima greičiau pastebėti raukšleles, odos sausėjimą, hiperpigmentacija ir panašius požymius. Saugantis nuo saulės galima ilgiau išlaikyti odą jaunatvišką. Žinoma, taip pat itin svarbu paminėti, kad ilgas laiko leidimas saulėje, kiekvienas įdegimas bei nudegimas gali turėti įtakos net ir vėžiniams susirgimams.

Apsauga nuo saulės leidžia saule pasimėgauti kiek ilgiau, tačiau net ir tuomet nereikėtų persistengti. Itin kaitrios dienos netūrėtų būti leidžiamos saulėje, tačiau kiek ramesniais vakarais su SPF kremu pasimėgauti šiltais spinduliais tikrai galima. Svarbu suprasti, kad visai dienai vieno pasitepimo neužtenka ir reikia apsaugą nuo saulės panaudoti net kelis kartus. Suprakaitavus, išsimaudžius vandenyje ar tiesiog praėjus tam tikram laikui apsauginės priemonės veiksmingumas turi būti atnaujinamas.

Itin mėgstantiems įdegį, verta rinktis odai draugiškesnius būdus, leidžiančius džiaugtis karameliniu odos atspalviu. Vienas geriausių būdų yra savaiminio įdegio kremai, nes rinkoje jų galima rasti itin kokybiškų. Kadangi geros sudėties savaiminio įdegio kremai yra visiškai nežalingi odai ir dažnai pagaminami iš ganėtinai natūralių ingredientų, šį būda galima naudoti nuolat. Taigi, įdegiu galima džiaugtis ir be žalingų saulės spindulių, kurie sukelia greitesnį odos senėjimą ir gali paskatinti odos ligas.

Komentarai
Kraunama...