Automobilių nuomos kainos skirtingose šalyse

0 89

Dažnai norint išsinuomoti automobilį reikia labai atkreipti dėmesį į kainas ir kas į jas įskaičiuota, nes net ir pigūs pasiūlymai gali lengvai nuskausminti piniginę. Geriausia atidžiai skaityti pasiūlymus ir pasidomėti kainomis būtent toje šalyje į kurią žadate vykti.

Kaina susidaro iš daugelio dalykų. Sąlygose, taisyklėse ir sutartyje visuomet reikia pasiskaityti ir įsidėmėti tas kainas, kurios surašytos. Visų pirma, reikia pasiklausti arba pasiskaityti automobilių nuoma užsiimančios įmonės puslapyje iš ko sudaryta bazinė kaina. Ar į ją įeina draudimas avarijos metu ar yra pridėtas civilinis draudimas bei PVM mokestis. Apsižiūrėti reikia ar nėra nurodyto tik tam tikro kilometrų kiekio, kurio negalima viršyti. Už papildomą mokestį į sutartį galima įtraukti papildomus draudimus, vaikiška kėdutę, automobilio grąžinimo vietos pakeitimą ir panašiai.

Tiksliai nusakyti kiek kokioje šalyje kainuoja automobilių nuoma, pasakyti sunku, tačiau daugmaž rinkoje esančias kainas tikrai galima rasti ir jomis pasidomėti. Šiuo metu Koso saloje galima gauti automobilį dviem parom už 120 eurų, jei nuomojamasi mini klasės automobilį. Ekonominis automobilis gali kainuoti apie 130 eurų, o kompaktinis apie 170 eurų. Standartinį automobilį galima išsinuomoti už 230 eurų, o erdvus automobilis atsieina šiek tiek brangiau – nuo 300 eurų. Minivenas didesnei grupei kainuoja nuo 250 eurų, o SUV mašinos pačios brangiausios ir, todėl jų nuoma yra nuo 370 eurų. Jei nuomojamas automobilis ilgesniam laikui, kaina gali būti sąlyginai mažesnė, todėl už savaite galite sumokėti nuo 200 iki 850 eurų.

Kipre dviem parom automobilį galima gauti už mažiausiai 60 eurų. O automobilių nuoma savaitei gali būti verta nuo 180 iki 1400 eurų. Kaina priklauso nuo automobilio dydžio, naujumo ir prabangos.

Prancūzijos sostinėje kainos svyruoja nuo 80 iki 600 eurų už dvi paras. Mini klasės automobiliai kainuoja apie 80 eurų, o SUV automobiliai gali atsieiti ir 210 eurų. Savaitei kainuoti gali pigiau, tai yra nuo 190 iki 370 eurų.  

Portugalijos sostinėje automobilių nuoma dviem paroms kainuoja nuo 60 iki 500 eurų. Savaitė daug nekainuoja, ypač jei esate tik vienas arba dviese, nes automobilio nuoma kainuos apie 120, tačiau didesnius ir prabangesnius automobilius galėsite išsinuomoti už kainą iki 800 eurų.

Komentarai
Kraunama...