Automobiliu per Lenkiją į Čekiją

0 126

Šeima, apkeliavusi Čekiją automobiliu pasidalino savo patirtimi ir papasakojo kaip jiems pavyko kelionė. Nuolat populiarėjančios kelionės automobiliu, traukia vis daugiau šeimų išbandyti tokį malonumą. Jei dar nedrįstate išmėginti, galite pasiskaityti kaip sekėsi kitiems. Tuomet daug maloniau ir saugiau atrodo važiuoti pačiam su savo šeima.

Kelionės automobiliu puikiai tinka ir didelėms šeimynoms, svarbiausia, kad automobilyje būtų vienos ir žmonėms ir daugeliui daiktų. Jei automobilio tokio neturite, visad pagelbės automobilių nuoma. Keliaudami ilgiau, mokėsite už automobilių nuoma mažiau, nei nuomojantis trumpalaike nuoma, o tuo pačiu gausite saugų, techniškai tvarkingą, apdraustą ir šeimai tinkantį automobilį. Žinoma, tokia paslauga kainuos daugiau nei nesirenkant automobilių nuomos, tačiau jei tai tinka jūsų biudžetui, nereikėtų ilgai svarstyti.

Į Čekiją keliautojų šeimyna išskubėjo iš Kėdainių ir važiavo apie 9 valandas iki Vroclavo, kuris yra Lenkijoje. Ten pernakvoti yra puiki idėja, nes ilgai važiuoti be sustojimų yra labai sunku. Keliautojams Vroclavo senamiestis paliko didelį įspūdį, todėl užkandę juo dar pasivaikščiojo.

Kitą dieną tikslas buvo Adršpachų uolos. Tačiau pakeliui buvo sustojama į Swidnica miestelį, kuriame taip pat buvo verta pasivaikščioti. Puošnios bažnyčios ir gražūs pastatai tikrai palieka atsiminimų, todėl verta sustoti kiekviename garsesniame pakeliui esančiame objekte ar lankytinoje vietoje. Rotušės aikštė ir bokštas, keliautojų nuomone, buvo puikūs, nes bokšte buvo galima pasikelti į viršų. Swidnica yra neatrastas kampelis, nes maršrutuose pasimaišo ne dažnai.

Apžiūrėjus dar kelis objektus ir pasidžiaugus tiek Lenkijos grožiu, tiek maistu, šeima išskubėjo į Čekiją, kurioje taip pat buvo daug ką aplankyti. Tiesa, reikia nepamiršti, kad Čekijos keliai būna mokami, todėl į ją įvažiavus reikia nusipirkti vinjetę tam tikram laikui, kurį žadate prabūti Čekijoje. Vinjetės parduodamos daugelyje prekybos vietų, todėl reikia pasidomėti kur galėtumėte ją iškart nusipirkti.Atvykus į Čekija, šeima išbandė restoraną pirmajame aplankytame Čekijos miestelyje Mezimesti, kuriame pavalgė, tiesa, apie maistą atsiliepė neblogai ir nupasakojo, kad restorane buvo labai linksma nuotaika, o pati aplinka buvo gana nuotaikinga. Toliau sekė važiavimas link tikslo – uolų.

Komentarai
Kraunama...