Būdai užsidirbti iš investicijų į NT

0 42

Sukti galvą, kur investuoti savo pinigus tikrai nereikia, nes statistika Lietuvoje rodo, jog lengviausia investicijomis užsiimti nekilnojamojo turto srityje. Tai tikrai nėra lengviausios investicijos vertinant darbo sąnaudas, tačiau lengvumas slypi tame, kad nekilnojamas turtas yra gana aiški sritis, nes kaip daromas namo pardavimas ar kaip organizuojama buto nuoma tikrai nėra sunku suprasti. Taip pat tokios investicijos nėra labai rizikingos, todėl daugeliui atrodo labai patraukios.

Investuoti į nekilnojamą turtą nebūtinai reiškia, kad daromas suremontuoto namo pardavimas už brangiau, kadangi yra dar keli būdai kaip daromos investicijos į nekilnojamą turtą. Pirmasis ir pats populiariausias būdas užsidirbti yra būsto nuoma. Tai gali būti ir nedidelis butas, todėl ne visuomet reikia labai didelių investicijų, kad pradėtumėte nuomą. Skaičiuojama, kad metinė grąža iš nuomos siekia apie šešis procentus, tačiau darbo sąnaudos gana didelės, nes reikia ne tik įsigyti nekilnojamojo turto, bet ir jš nuolat prižiūrėti bei ieškoti nuomininkų.

Žinoma, užsidirbti padeda ir namo pardavimas, ypač, jei reguliariai perkate ir parduodate visokiausią nekilnojamą turtą. Gali būti atliekamas ir atrenovuoto buto, kotedžo, namo pardavimas ar net sodo, jei tokį įsigyjate. Tačiau tokiam būdui reikia daugiau investicijų, o laikui bėgant jos kuo puikiausiai atsiperka. Metinė grąža gali būti net iki 10 procentų, tačiau darbo sąnaudos būna dar didesnės nei užsiimant nuoma, nes kartais tenka užsiimti ir statybiniais projektais, kad objektas būtų sutvarkomas tinkamai.

Investuoti galima net labai neįprastais būdais, kurie dar ne itin populiarūs, tačiau po truputį yra vis labiau pastebimi. Sutelktinis finansavimas reiškia, kad žmonės gali pinigus investuoti į tam tikrus projektus, kurie būna paskelbiami specialiose nekilnojamojo turto portaluose. Galima investuoti nedidelėmis sumomis ir gauti nuo 8 iki 14 procentų metinę grąžą. Šiam būdui nereikia specialių žinių, kadangi viską atlieka sukurta platforma. Ji pati įvertina galimas rizikas bei esamą nekilnojamą turtą ir pateikia labai konkretų aprašymą bei priskiria projektui reitingą. Tokioje NT platformoje nėra jokių mokesčių, nes ji uždirba iš žmonių, kurie ieško finansavimo.

Komentarai
Kraunama...