Egzotinės kelionės: nuostabusis Tailandas

0 49

Keliauti visuomet yra geras pasirinkimas, nes per keliones patiriama labai daug nuotykių, susipažįstama su nauja kultūrą, paragaujamas kitos šalies tradicinis maistas, pabendraujama su užsieniečiais, pamatomi niekad anksčiau nematyti gamtos kampeliai ar architektūriniai statiniai. Nors ne visuomet turima galimybė keliauti dažnai, tačiau bent kartais ištrūkti iš rutinos yra būtina. Egzotinės kelionės įprastai nustebina labiausiai, nes jos būna visiškai svetimos – kitokia kultūra, kitoks maistas, žmonės. Tuomet būna labai įdomu tyrinėti šalį, kurią pasirenkate. Viena iš dažniausiai pasirenkamų egzotinių krypčių yra kelionės į Tailandą, kadangi tai puiki kryptis norintiems paatostogauti.

Tokios egzotinės kelionės visuomet palieka daug prisiminimų ir įspūdžiu, nes viskas atrodo taip nepatirta ir neregėta, jog norisi parsivežti visus prisiminimus su savimi. Tailande stebina ir maistas, ir vaizdai, tikėjimas ir patys žmonės, tad tikrai prireiks laiko adaptuotis. Siūloma išbandyti viską, ko patirti negalite savo šalyje – tuo ir puikios egzotinės kelionės. Maistas nustebins naujais skoniais, galbūt parsivešite receptų, kuriuos galėsite pademonstruoti savo draugams. Verta išbandyti ir tradicinius šalies masažus, kuriais šalis labai garsėja – tai atpalaiduojantis ir gydantis masažas.

Keliaujant į tokią šalį svarbu prieš tai pasidomėti ja, kad nekiltų jokių nesklandumų. Darbo laikas Tailande įprastas, daugelis įmonių, bankai veikia nuo pusės devynių iki pusės penkių, o valiutos keityklos, kurių dažnai reikia turistams būna atidarytos net ir iki dešimtos vakaro. Dažnai prireikia žinoti ir tai, kiek arbatpinigių priimta palikti po vakarienės restorane – dešimt procentų dažniausiai būna priskaičiuojami prie sąskaitos iškart, todėl palikti arbatpinigių atskirai dažniausiai nereikia. Su transportu Tailande gana sunku, todėl verta keliauti motoroleriais arba autobusais bei traukiniais. Taip tikrai pamatysite labai daug šalies ir džiaugsitės patyrę tiek įspūdžių. Dažniausiai kaip lauktuvės artimiesiems labai tinka budos statulėlės, drožiniai iš medžio, šilko drabužiai, vėduoklės, skėčiai, drambliukai – jų tikrai rasite pagrindinėse miesto gatvėse, o artimieji džiaugsis smagiomis dovanėlėmis. Nepamirškite derėtis dėl kainos, nes dažnai turistams jos nurodomos didesnės nei vietiniams, tačiau vietiniai greitai kainą nuleidžia.

Komentarai
Kraunama...