Figūros įtaka rankinės pasirinkimui

0 3

Nors atrodo, kad rankinę lengva išsirinkti ir užtenka žinoti tik spalvą ir dydį, kurio norisi, deja, viskas ne visuomet būna taip paprasta. Dažnai svarstoma ar pasirenkama ir tinkama medžiaga, ar tik odinės rankinės gali būti kokybiškos, ar rankinė bus patogi ir lengvai pritaikoma prie turimos aprangos. Daug minčių kyla dėl tokio daikto, nes tai dažnai tampa stiliaus detale, o ne tik vieta, kur susidedami reikiami daiktai norint išeiti iš namų. Kad ir kaip bebūtų keista, kartais rankinės gali netikti prie figūros tipo, todėl tuomet pabrėžiami trūkumai. Taip, rankinės gali tam turėti įtakos! Jei norite, kad jos būtų labiau skirtos privalumams pabrėžti, verta atkreipti dėmesį į tai ką rekomenduoja specialistai.

Spalvas rinktis galima pagal save ir tai kokius rūbus nešiojate. Ar jums gražiau odinės rankinės ar medžiaginės, plastikinės yra jūsų reikalas, tačiau norint išsirinkti tikrai dailiai prie jūsų atrodančią stiliaus detalę, dėmesį reikia atkreipti ir į figūrą. Tikrai yra variantų, kurie puikiai atrodytų su visais figūrų tipais ir viena iš tokių yra delninės. Ne visos, tačiau didžioji jų dauguma gali būti naudojamos kiekvienos moters – paprastos ir plokščios delninės neiškraipo figūros silueto, todėl jei ji nėra pernelyg masyvi, minkšta ar su begale papuošimų, gali būti naudojama universaliai.

Smulkioms moterims nesiūloma rinktis itin masyvių rankinių, kurios apipuoštos į akis krentančiais aksesuarais. Labiausiai tiks nedidelės, paprastesnės odinės rankinės ar kuprinėlės. Blizgesys ir masyvus aksesuarai tikrai nederės prie smulkaus kūno, nes varžysis su juo.

Aukštaūgėms moterims aksesuarai ant rankinių kaip tik tiks, tačiau per didelės rankinės gali labai pabrėžti didelį ūgį, kas gali trukdyti ir neatrodyti itin dailiai. Puikiai jaustis turėtumėte su per petį permetamomis rankinėmis, kibirą primenančios formos krepšiais bei pailgos formos rankinėmis. Aukštaūgių taip pat dailiai atrodo neįprasti, išskirtiniai rankinių dizainai.

Turinčioms didelę krūtinę ar plačius klubus, siūloma nešioti rankines virš klubų, tačiau žemiau krūtinės, nes taip nepabrėšite šių ir taip puikiai matomų privalumų. Tokiais atvejais dažniausiai rekomenduojamos standžios rankinės, kurios puikiai balansuos turint tokius ryškias kūno linijas. Norinčioms tvaraus varianto, visuomet puikiai tiks odinės rankinės.

Komentarai
Kraunama...