Gėlės pagal zodiako ženklų horoskopą: svarstyklės – žuvys

0 786

Zodiako ženklai dažnai padeda geriau suprasti žmones. Nuolat galima pasiskaityti apie tam tikro ženklo žmogų, jo savybes, pomėgius ir panašius dalykus. Žinoma, kad žvaigždės gali viską nurodyti tiki ne visi, tačiau pasisemti idėjų vis tiek galima. Gėlės taip pat gali patikti žmonėms pagal jų charakterį, todėl tam tikram zodiako ženklui priskiriamos kelios gėlės, kurias verta tam ženklui dovanoti. Mėgstamų gėlių pristatymas visad pradžiugins mylimą žmogų.

Svarstyklių ženklai yra emocionalūs, romantiški ir gana lengvabūdiški. Tokie ženklai atiduoda save mylimam žmogui šimtu procentu. Į kraštutinumus linkusios svarstyklės sunkiai priima sprendimus, nes turi viską labai gerai apgalvoti. Dėl šios priežasties jas puikiai apibūdina tokios gėlės kaip rožės, astros bei kitokios svajingos mėlynos spalvos gėlės.

Skorpionas yra ryški asmenybė, kuri gana ryžtinga ir stipri, bet tuo pačiu paslaptinga. Tai vieni ištikimiausių draugų, kurie bus geri patarėjai ir puikūs kompanionai, tačiau kaip priešai jie tikrai nebus malonūs. Gėlių pristatymas tinkamas su chrizantemomis, irisais arba tulpėmis.

Šauliai stačiokiški ir labai linkę į naujienas. Puikus humoro jausmas, iššūkių siekimas yra jų pagrindinės savybės. Geros nuotaikos šauliai yra nerūpestingi ir lengvai bendraujantys, todėl su jais nebūna nuobodu. Šiam ženklui tinka orchidėjos, gerberai bei universalieji gvazdikai. Gėlių pristatymas gali būti ir su puokšte skirtingų gėlių, jos tokiems ženklams turėtų patikti.

Ožiaragis yra tvirto charakterio ženklas, todėl visuomet pasiekia norimų rezultatų. Tikslai, ambicijos, ryžtai ir disciplina – puikiai apibūdina šią asmenybę. Tokiam žmogui tiks baltos rožės ir lelijos. Rausvų gėlių pristatymas taip pat būtų tinkamas parinkimas šiam ženklui.

Vandenio ženklo žmonės yra humanistai, siekiantys idealumo. Pažanga, naujovės juos labai domina. Vandeniai – geri žmonės, originalūs ir dažnai vengiantys parodyti savo emocijas. Tokiems asmenims puikiai tiks orchidėjos ir kinrožės.

Žuvis sužavės rausvų gėlių pristatymas. Vadovauti nemėgstančios, pasiaukojančios ir meniškos žuvys turi lakią vaizduotę ir yra vieni ištikimiausių partnerių. Tokiems ženklams reikia parodyti dėmesį ir rūpestingumą, o tam tiks alyvos, chrizantemos ir vandens lelijos.

Komentarai
Kraunama...