Gudrybės nebrangioms vestuvėms

0 105

Norint, kad vestuvės būtų pigesnės, dažnai tenka labai daug ko atsisakyti. Dėl šios priežasties nuolat yra pravartu pasikonsultuoti su vestuvių rengimo specialistais, kurie išmano tai, kas leidžia sutaupyti. Kartais nebūtinai pavyksta sutaupyti tiek, kiek norimasi ir ne visuomet norisi kažko atsisakyti, nes vestuvės nėra dažna šventė ir norisi, kad jos būtų tobulos. Kad neišleistumėte kalno pinigų, bet ir nereikėtų atsisakyti visko, apie ką svajojote savo šventėje, galima pasitelkti kai kurias gudrybes ir išsikelti prioritetus. Vieniems prioritetas vestuvių data, kitiems profesionalus vestuvių fotografas, suknelė ar vestuvių sezonas. Siūlomos gudrybės taip pat ne visiems tinkamos, tačiau kai kurie galės jas pasitelkti ir turėti tai, ko norėjo pigiau.

Visų pirma, labai padės jei nesirinksite populiarių datų, dienų ir net sezono. Žinoma, norintiems tekėti vasaros metu ir ne kitaip, tikrai nebūtina rengti šventės žiemos metu, bet tikrai pravers nedaryti vestuvių tomis datomis, kai sutampa mėnesio ir dienos skaičiai ir panašiai, nes tuomet visi renkasi tokias datas ir viskas tampa brangiau. Taip pat populiariausi vestuvių mėnesiai yra liepa ir rugpjūtis, todėl galima vestuves daryti birželį, o gal net gegužį ar rugsėjį, nes tuomet kainos būna žemesnės, o oras gali būti toks pats geras arba negeras kaip ir liepos ar rugpjūčio mėnesiais. Oro tikrai nenumatysite, todėl geriau rinktis praktišką datą. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog nustačius datą, greičiausiai turi būti rezervuojamas profesionalus vestuvių fotografas ir šventės vieta.

Kainos būna didesnės ir savaitgaliai, todėl galima rengti vestuves ir šiokiadienį. Savaitgaliai pasirenkami, kad visi svečiai galėtų dalyvauti, tačiau jei data numatoma iš anksto, tai ir darbuose tikrai galima susitarti dėl laisvos dienos ar dviejų. Dėl darbų priežasties tikra nebūtina daryti vestuvių savaitgalį. Ir dar viena gudrybė yra vestuvės šaltuoju sezonu. Jei jums vasara nėra tokia svarbi, o vestuvės lauke vis tiek nėra norimas variantas, tai šventė žiemą bus daug pigesnė, originalesnė ir ne ką prastesnė, ypač, kai už lango gali būti daug sniego, kuris atrodo magiškai. Profesionalus vestuvių fotografas įamžintų nuostabių nuotraukų, kurios gali būti daug gražesnės už besituokiančių vasara.

Komentarai
Kraunama...