Interjero dizainerių rekomendacijos vonios kambariui

0 65

Kiekvienais metais keičiasi ne tik mados, kurios apima drabužius, avalynę bei makiažo tendencijas. Taip pat keičiasi ir interjero dizaino tendencijos. Atsiranda vis modernesnių būdų įsirengti namus, daugėja įdomių baldų pasirinkimo, o kartais kaip tik sugrįžta klasikinis stilius, kuris kiekvienais metais vis kažkiek pasikeičia. Interjero dizaineriai atranda vis gražesnių spalvų derinių, neįprastų formų baldų ar įrangos bei dekoracijų. Kaip įsirengti namus patarimų sulaukti tikrai nesunku, tačiau nedaugelis kalba apie vonios kambario įsirengimą. Sužinokite kokius akcentus vonios kambaryje siūlo pabrėžti patys dizaineriai. 

Garsūs dizaineriai dažniausiai įrenginėjant namus, labai daug dėmesio suteikia prabangos jausmui, kuris, žinoma, patinka daugeliui. Vonios kambaryje prabanga yra labai geras dalykas, kadangi leidžia pasijausti lyg kokybiškam sveikatingumo centre. Geros asociacijos padeda lengviau atsipalaiduoti, o tai ir yra vonios kambario funkcija. Atsipalaidavimas vonioje po dienos darbų yra labai svarbu – daugelį nuramina karštos vonios, kontrastiniai dušai, grožio ritualai ir tiesiog švaros jausmas po nusiprausimo. Taigi, dėl šios priežasties vonioje privaloma atkreipti dėmesį į prabangą, ką kai kurie dizaineriai įvardina kaip eleganciją ir funkcionalumą viename. Vonios erdvė neprivalo savo išvaizdą daryti įspūdžio svečiams, ji tiesiog turi būti puikiai išplanuota, kad ja naudotis būtų malonu, o akiai maloni kambario išvaizda padės sukurti jaukumą. Dėl šios priežasties nereikėtų darkyti gražiai įrengto kambario negražiais maišytuvais ar dar kokia nors įranga – patartina ieškoti stilingai atrodančių alternatyvų, kurios sukurtu kambaryje harmoniją, o ne sugadintų jo įvaizdį. 

Klasikiniame stiliuje besispecializuojantys dizaineriai pataria visuomet apgalvoti šio stiliaus pasirinkimą. Daugelis maišo klasiką su senoviniu stiliumi, tačiau jis gali būti ir labai šiuolaikiškas, paprasčiausiai tokiais atvejais geriau kreiptis į specialistą, kuris suderintų norimus akcentus. Klasikinis stilius gali netgi atrodyti moderniai, ypač dabar, kai šio stiliaus vonios kambariuose pamatyti beveik neįmanoma. Klasikinis stilius leidžia mėgautis jaukumu, kuris išgaunamas dekoruojant sienas neįprastais raštais ir renkantis prabangius vonios kambario baldus bei įrangą. Norint išryškinti šį stilių, galima vonią statyti kambario viduryje, ypač jei vonios erdvė yra didelė. Nemėgstantiems klasikos, visuomet galima išbandyti minimalizmą, kuris pastaruoju metu populiarėja vis labiau. 

Komentarai
Kraunama...