Kada kokį dėklą telefonui rinktis?

0 12

Visada norisi geriausios apsaugos savo telefonui. Deja, be telefonų dėklų ir apsauginių stiklų, kažin ar pavyktų maksimaliai apsaugoti naująjį įrenginį. Pasitaiko atvejų, kai jie netikėtai iškrenta iš rankų, būna nusviedžiami nuo stalo neatsargiu rankos mostu, o kartais nepavyksta greitai sugaudyti, kai imant ką nors iš kišenės, kartu iškrenta ir telefonas. Tokios situacijos labai kasdieniškos ir gali pasitaikyti bet kam, todėl itin svarbu pagalvoti apie kokybiško dėklo įsigijimą ir jo reguliarų keitimą, kai nebeatliekama pagrindinė funkcija – apsaugoti. Telefonų dėklai įvairūs ne tik savo išvaizda, bet ir medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Taip pat dažnai jie būna skirtingų storių, su dar keliomis saugančiomis savybėmis arba be jų. Taigi, išsirinkti ne visada lengva, ypač kai pasiūla tokia didelė. Kada koks dėklas yra tinkamiausias?

Greičiausiai nesunku pastebėti, kad labai populiarūs tapo silikoniniai, plastikiniai, odiniai bei metaliniai telefonų dėklai. Kiekvienas iš šių pasirinkimų gali džiuginti savais privalumais, tačiau kiekvienam žmogui tinka skirtingas variantas. Daugeliu atveju, kad ir kas būtų pasirinkta, telefonų apsauginiai stiklai taip pat yra reikalingi, norint tinkamos telefono apsaugos. Daugelis dėklų saugo tik telefono nugarėlę, todėl ekranui reikia papildomo dėmesio.

Permatomi silikoniniai dėklai nesuteikia itin aukštos apsaugos, tačiau jie vis tiek yra geriau nei nieko. Taip pat tokio tipo dėklai tinka žmonėms, mėgstantiems telefonus be jokių dėklų, kad galėtų grožėtis pačių įrenginių dizainu. Juk telefonų dizaineriai skiria daug dėmesio, kad patys telefonai atrodytų patraukliai. Tokiu atveju labai svarbu kad bent jautriausia telefono dalis – ekranas būtų tinkamai apsaugotas, todėl telefonų apsauginiai stiklai labai svarbi apsaugos dalis.

Norintiems itin geros apsaugos, padėti gali metaliniai telefonų dėklai, kurie puikiai tinka dirbant tokį darbą, kuriame reikia aktyviai judėti ar yra didelė tikimybė, jog telefonas iškris iš kišenės, bus sutrenktas kokiais nors įrankiais ar daiktais. Deja, tokio tipo apsauga dažnai būna kiek sunkesnė, todėl ne visiems gali būti patogu.

Įprasti silikoniniai ir plastikiniai dėklai gali būti ir kokybiški, ir nebūtinai, todėl būtina juos apžiūrėti ir įsitikinti, kad atliks apsaugine funkciją bent iš dalies. Dėl savo įvairovės juos galima derinti prie aprangos ar nuolat keisti pagal nuotaiką, tendencijas bei madas.

Komentarai
Kraunama...