Kaip apgalvoti naujos virtuvės dizainą

0 62

Virtuvės erdvė dažniausiai yra svarbiausia mėgstantiems gaminti namų šeimininkams. Skaniausi patiekalai, geriausi receptai atsiranda būtent virtuvėje, todėl tai ganėtinai svarbi patalpa namuose visai šeimai. Žinoma, negaminantiems namuose, virtuviniai baldai ir virtuvės erdvė nėra tokia svarbi, todėl ir poreikiai būna visiškai kitokie. Tokius dalykus reikia apgalvoti prieš pradedant virtuvės įrengimą ir dizaino pasirinkimą.

Pradėti remontą, namų stiliaus ar baldų keitimą visuomet reikia nuo kruopštaus plano. Be plano viskas gali būti nekontroliuojama, o rezultatas nebūtinai bus tenkinantis. Tokiems dideliems žingsniams tikrai reikia pasiruošti, nes greičiausiai virtuvės nekeisite dar ilgus metus ir ji turės jums tarnauti ilgai. Pradžioje reikia įvertinti situaciją namuose, kiek yra erdvės virtuvei. Jeigu išmatavimai maži, netiks bet kokie baldai, reikės rinktis mažesnius, bet lygiai tokius pat funkcionalius, kas gali būti sunku, tačiau įmanoma. Išmatavus galima galvoti apie tai kaip baldai turėtų būti sudėti, ko verta atsisakyti ir ko būtinai reikia. Virtuviniai baldai nebūtinai lengvai išsirenkami ir jų gali prireikti paieškoti arba netgi užsakinėti specialiu užsakymu. Jei virtuvės erdvė didelė, ją galima panaudoti renkantis didesnius baldus, masyvesnius komplektus, kad ji neatrodytų tuščia.

Virtuviniai baldai privalo būti atitinkamų spalvų, kurios neišryškins nešvarumų ir riebalų, kurių tikrai virtuvėje atsiras po kiekvieno pagaminto patiekalo. Deja, bet virtuvė gali būti vienas iš nešvariausių kambarių namuose ir ne visuomet būna laiko ją valyti kasdien, tad norint išvengti netvarkingų namų įvaizdžio, reikia rinktis tinkamas, lengviau nuvalomas medžiagas virtuvės įrengimui ir atitinkamas spalvas, kurios nešvarumų neišryškina. Virtuvei labiausiai tinka mėlyna, juoda, pilka bei rudų atspalvių spalvos, tačiau mėgstantys ryškias spalvas gali rinktis baltą, geltoną bei raudoną spalvas. Kelios spalvos gali padėti išgauti originalesnius dizainus. Virtuviniai baldai neprivalo būti vienos šaltos spalvos, kombinacijos, kurios tinka prie bendro namų stiliaus gali atrodyti net labai puikiai.

Kad virtuvė atrodytų tvarkinga ir elegantišką, tikri stiliaus entuziastai turi priderinti ne tik virtuvės sienų spalvas, virtuvinius baldus bei šaldytuvą, bet ir visą virtuvės buitinę techniką, kuri nebus paslėpta spintelėse. Tai nėra būtina, tačiau norintys gražaus vaizdo, turi pagalvoti net ir apie tokias smulkmenas.

Komentarai
Kraunama...