Kaip ieškoti nekilnojamo turto?

0 42

Būsto paieškos, kai norima nusipirkti idealų sau variantą tikrai dažnai užtrunka ne dieną ir ne dvi. Visgi nei nt pardavimas, nei pirkimas nėra greiti ar lengvi procesai, ypač, jei apsieinama be specialisto, kuris gali procesą pagreitinti. Kitokiu atveju reikia skirti daug dėmesio skelbimams, skambučiams ir kantriai laukti kol atsiras rinkoje bent dalinai poreikius tenkinantis objektas. Žinoma, visuomet yra keli būdai kaip pagerinti visą paieškų procesą, jei tuo užsiimate patys.

Pirmasis būdas, kuris gali padėti greičiau rasti norimą būdą, tai nekilnojamo turto naujienų užsisakymas. Galima išnaudoti galimybę gauti nemokamus naujienlaiškius į elektroninį paštą apie nekilnojamo turto skelbimus, naujus objektus, pasiūlymus. Tereikia pereiti per visus su šia sritimi susijusius tinklalapius ir užsisakyti visus galimus ir nemokamus naujienlaiškius – taip kai kurias naujienas pamatysite patys pirmi, todėl turėsite geresnius šansus rasti tinkantį būstą.

Dar vienas iš būdų gauti daugiau naujienų apie nekilnojamą turtą, tai naudojimasis google alert programa, kurioje galima nustatyti tam tikrus raktažodžius ir pagal juos gaunamos naujienos. Taigi, ieškant būsto galima nurodyti, tarkime „nt pardavimas, buto pirkimas, namas Kaune“ ir panašius raktažodžius, kurie tiktų būsto paieškai. Žinoma, tokiu atveju gausite ir labai daug nereikalingos informacijos, kuri bus visiškai neaktuali, tačiau taip pat galite rasti ir puikų būstą.

Atliekant viską pačiam, reikia nepamiršti, kad vien naujienų užsisakymo neužteks, tad verta suprasti, kad skelbimai, kuriuose nurodytas nt pardavimas turės būti nuolat jūsų peržiūrinėjami. Reikės patiems skambinti, domėtis, susitikinėti su potencialių būstų savininkais ir tartis dėl kainos ir kitų pardavimo sąlygų. Jei neturite tam laiko dėl darbo arba negalite užsiimti tokia veikla dėl kantrybės stokos, paprasčiausia būtų kreiptis į nekilnojamo turto brokerį, kuris pagelbėtų tokioje situacijoje. Jie ne tik suteikia reikalingas konsultacijas, supažindina su pirkimo ir pardavimo procesais, bet ir ieško būsto, tariasi su pardavėjais, todėl patiems jokio darbo daryti nereikia. Dažnai su brokerių tinkamas būstas randamas greičiau, nes specialistas ne tik geriau atlieka tokį darbą, bet ir skiria jam daugiau laiko, nei žmonės sugeba skirti patys dirbdami savo darbus.

Komentarai
Kraunama...