Kaip ilgiau džiaugtis naujai atrodančiu telefonu?

0 16

Įsigijus naują telefoną, tikrai dar ilgą laiką nesinori, jog ant jo atsirastų bent menkiausias įbrėžimas. Žinoma, tobula, jei viso telefono naudojimo laiką, jis atrodo nepriekaištingai, tačiau toks smulkus, slidus daiktas ne kartą sugeba iškristi iš rankų ar kišenės. Išmanieji telefonai yra gana jautrūs dūžiams, todėl nieko keisto, jei telefonui nukritus atsiranda ne tik įbrėžimų, bet ir sudužęs ekranas, telefono nugarėlė. Kartais nuskilti gali ir telefono kampučiai, todėl būtent nuo kritimų norisi juos labai saugoti. Kai kuriais atvejais tam, kad telefonas greitai nebeatrodytų kaip naujas užtenka juos panešioti vienoje rankinėje ar kišenėje su raktais, todėl ir reikalingi telefonų apsauginiai stiklai, kurie užtikrina, kad tikrasis ekranas liks kaip naujas. Taigi, kokius priedus rekomenduojama įsigyti iškart su naujuoju telefonu, kad būtų galima džiaugtis puikia jo išvaizda?

Pirmiausia, labai svarbu atsirinkti gerą dėklą, kuris būtų patogus, tvirtas ir tikrai atliktų apsauginę funkciją. Telefonų dėklai gali būti ir labai kokybiški, brangesni, ir prasti, labiau skirti telefono išvaizdai papuošti. Svarbiausia atrasti tokį variantą, kuris džiugintų ir akį, ir būtų saugus. Labai dažnai pasirenkami silikoniniai dėklai. Jie patys paprasčiausi ir dažniausiai dengia tik telefono nugarėlę. Silikoniniai dėklai gali būti labai spalvingi, įvairiausių formų su skirtingais paveikslėliais, todėl norint papuošti telefoną jie pasirenkami dažniausiai. Labiau vertinantiems saugumą, gali tikti knygelės formos telefonų dėklai, kurie būna odiniai, su plastiku, tačiau ne visiems tai yra patogu. Aliuminiai ir visiškai plastikiniai dėklai gali būti neblogas sprendimas, tačiau reikia atsižvelgti į jų kokybę.

Kadangi telefonų dėklai dažniausiai dengia tik telefono nugarėlę, o knygelės formos apsauga pasirenkama ne taip ir dažnai, rekomenduojama apsaugoti ir ekraną. Kaip minėta, ekranas lengvai susibraižo tarp raktų, ar tiesiog rankinėje tarp daugelio kitų daiktų. Būtent todėl telefonų apsauginiai stiklai puikiai papildys dėklus, tuomet bus užtikrinama visapusiška apsauga. Tikrai kur kas pigiau yra pasikeisti telefonų dėklą ar apsauginius stikliukus, nei telefono ekraną ar sudužusią jo nugarėlę, todėl ir verta į juos investuoti. Šiais laikais galima rasti įvairiausių dėkliukų modelių, todėl kiekvienas ras poreikius atspindinčias priemones telefono apsaugai.

Komentarai
Kraunama...