Kaip išsirinkti vonios spinteles ir kitus baldus?

0 79

Išsirinkti baldus vonios kambariui tikrai nėra lengva užduotis. Visgi reikia apsvarstyti ne tik įranga, kuri bus įmontuota jame, bet ir kaip atrodys baldai, koks bus jų išdėstymas ir kokio dydžio turės būti vonios spintelės. Kad viskas atrodytų harmoningai ir atpalaiduojančiai, tokiame kambaryje reikia suderinti spalvas, įrangą ir baldus tarpusavyje. Stilinga ir jauki vonia tikrai labai svarbi, kadangi tai atsipalaidavimo oazė, kurioje galima atsipūsti po  sunkios dienos. Kai kuriems viską suderinti atrodo visai nesunku, kai kuriems ypatingai sunku, todėl visuomet galima pasinaudoti dizainerio paslaugomis, kuris padės išsirinkti baldus ir sustatyti viską taip, kad vonia atrodytų daug geriau. Mažas vonias galima vizualiai padidinti, o didžiules vonias galima padaryti labai jaukiomis erdvėmis.

Vonios spintelės, visų pirma, turi būti pasirenkamos ir pagal vonios dydį. Juk didžiulės, masyvios spintos tikrai mažoje vonioje neatrodys gerai, o ir uždengs praėjimą. Dėl šios priežasties reikia galvoti apie kambario funkcionalumą. Nedidelėje vonioje galima galvoti apie pakabinamas spinteles, kurios nesiekia žemės, tuomet vizualiai vietos padaugėja. Taip kai kurios vonios spintelės galėtų būti siauresnės ir aukštesnės – taip vietos liks daugiau, o daiktus taip pat patogiai susidėsite.

Taip pat baldus rinktis reikia ir pagal biudžetą bei reikiamas spalvas. Daugeliui didelis palengvinimas yra baldų komplektai, kurie kartais gali būti net ir pigesnis pasirinkimas. Taip pat komplektų privalumas yra tas, kad jis iškart tarpusavyje dera ir nereikia atskirai pirkti ir derinti skirtingus baldus. Komplektai gana praktiškas pasirinkimas ir turint didelę vonią, tačiau tuomet galima rinktis juos pagal poreikį, nevertinant jų dydžio. Mažesnėms vonioms verta nepamiršti apie tokius praktiškus pasirinkimus kaip kriauklės įrengimas spintelėje tam, kad būtų taupoma vieta.

Paversti vonią stilinga ir modernia tikrai nėra labai sunku. Svarbiausia turėti bent menkiausia vizija kaip norite, kad viskas atrodytų, o tuomet galima pradėti galvoti tam tinkamus sprendimus. Atsižvelgti labiausiai reikia į vonios kambario dydį, turimą biudžetą bei savo norus. Suderinus šiuos dalykus džiaugsitės puikiais rezultatais savo namuose.

Komentarai
Kraunama...