Kaip pasirinkti geriausias kėdes biurui?

0 6

Biuro kėde pasirinkti dažnai būna nelengva, nes reikia atkreipti dėmesį į labai daug dalykų. Žinoma, visuomet norisi užsitikrinti patogumą sau ir darbuotojams, nes kitokiu atveju darbas virsta kančia jau po poros valandų sėdėjimo nepatogioje kėdėje. Labiau darbingais ir produktyvesniais žmonės jaučiasi tik tuomet, kai biuro atmosfera ir baldai yra patogūs jaukūs. Taigi, jei nežinote kokios biuro kėdės yra tinkamos ir tikrai bus patogios, reikia renkantis atsižvelgti į kelis pagrindinius dalykus, kurie padės išsirinkti neblogą variantą.

Vienas iš pagrindinių kėdžių savybių, be kurios tikrai nebūtų įmanoma įsivaizduoti šiuolaikinio biuro yra reguliuojamas aukštis. Kiekvieno žmogaus ūgis ir sudėjimas skirtingas, todėl reguliuojamas aukštis reikalingas tam, kad pavyktų įsitaisyti taip, jog būtų patogu ir įmanoma atsisėsti taisyklingai. Taip mažiau apkraunama nugara, todėl sumažėja tikimybė nugaros skausmo atsiradimui. Biuro kėdės turi būti pasirenkamos pagal tai koks gali būti jų maksimalus aukštis – tuomet žinosite kokiam maždaug ūgiui gali tokia kėdė tikti ir galėsite pritaikyti ją savo darbuotojų poreikiams.

Biuro kėdės turi lengvai reguliuotis, todėl jei yra galimybė išbandykite šia funkciją ir atkreipkite dėmesį ar lengva naudotis apačioje esama rankenėle ir ar reguliuojant niekas nestringa. Tuomet atkreipkite dėmesį į kėdės minkštumą. Galima rinktis iš kietų, minkštų ir pusiau minkštų sėdynių. Sėdima biuro kėdės dalis turi būti lygi ir suapvalinta, tuomet ant jos bus patogu sėdėti. Kietos sėdynės bus pagamintos ir visiškai neelastingų medžiagų – tokia kėdė ilgam sėdėjimui gali būti nemaloni, bet tikrai pasitaiko kam patinka. Pusiau minkštos kėdės turi sėdynės užpildymus, tačiau jie vidutinio storio, o štai minkštos sėdynės yra su storu užpildymu arba spyruoklėmis.

Labai svarbus ir biuro kėdės atlošas, kuris prilaiko nugarą. Būtent atlošas gali perimti didelę dalį apkrovos nuo nugaros viršutinės ir apatinės dalies. Svarbiausia, kad atlošas būtų reguliuojamas, nes taip kiekvienas galės išsirinkti sau patogiausią poziciją. Puiku, jei atlošas yra pritaikytas prie žmogaus anatomijos, tuomet jo forma būna lengvai išgaubta ir primena S raidę.

Komentarai
Kraunama...