Kaip suorganizuoti pigesnes vestuves?

0 86

Svajojant apie savo meilės šventę, dažnai numanome kokios jos turėtų būti. Apie detales pagalvojama ne iš karto, tačiau viziją dažnai jau yra užgimusi. Planuojant viską ko norisi, galima pajausti, kad kartais peržengiamos turimo biudžeto ribos, tačiau kai kuriais atvejais galima šiek tiek sutaupyti.

Jei vestuvės vasarą jums nėra būtinybė, tai net ir neleiskite pinigų ant prabangiausių datų. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais paslaugos vestuvėms būna brangiausios, o norintieji gero oro gali galvoti ir apie kitus mėnesius arba net apie žiemos sezoną. Taip pat brangios būna vienodų skaičių datos, tad jei nesirinksite tokių – vėlgi kaina krenta. Jei galvojate, kad oras būna geras tik vasaros metu, tai labai klystate, nes rengiant vestuves oras gali būti bet koks, o iš anksto nustatytos datos nepakeisi. Geras oras gali būti ir rudenį arba pavasario pabaigoje, tad pasirinkimo tikrai yra, o profesionalus vestuvių fotografas įamžins puikias akimirkas bet kurio sezono metu.

Dar vienas svarbiausių dalykų, leidžiančių sutaupyti yra sugebėjimas viską rezervuoti kaip įmanoma anksčiau. Profesionalus vestuvių fotografas bus pigesnis ir tikrai neužimtas, jei jo norėsite ne populiariomis datomis ar kitu sezonu. Taip pat svarbu pagalvoti kiek ir kokių nuotraukų norite – ar kelių tikrai gerų nuotraukų ar labai daug bet kokių? Tai nulems kelioms valandoms jums reikės fotografo paslaugų ir atsirems į kainą. Taip pat jūsų šventę gali fotografuoti ir ne profesionalus vestuvių fotografas, kartais puikiai sekasi ir mėgėjams, todėl vertinkite turimus fotografų darbus, tuomet bus atsirinkti jums labiausiai patinkantį. Poros su išskirtinėmis idėjomis fotosesijoms fotografams būna daug įdomesnės, o ir dirbti būna smagiau, kai viskas vyksta ne standartiškai, todėl ir kaina dėl to gali būti mažesnė.

Dar vienas pasiūlymas yra tikrai pagalvoti ar reikia operatoriaus, kuris darys vestuvių filmą. Kartais užtenka nufilmuotos tik tam tikros dalies, kuri jums bus svarbiausia. Tikrai ne viskas tame filme turi būti, o kartais jo išvis nereikia ir užtenka nuotraukų. Viskas priklauso nuo to kokią šventę rengsite, todėl gerai apgalvokite ar tokia paslauga reikalinga visai šventei ir gal užtektų ir draugų prifilmuotos medžiagos.

Komentarai
Kraunama...