Kaip užtikrinti prezervatyvų veiksmingumą?

0 3

Vienintelis garantuotas būdas išvengti lytiniu keliu plintančių ligų (LKPL) yra visiškas susilaikymas nuo lytinių santykių, tačiau būkime sąžiningi: tai ne visuomet yra realu. Gana patikima alternatyva yra prezervatyvai, tačiau ir jie nesuteikia šimtaprocentinės apsaugos, ypač jei yra naudojami netinkamai. Likite saugūs, išvengdami šių paplitusių klaidų.

Nepatikrinote prezervatyvo

Įsitikinkite, kad nepasibaigęs prezervatyvų galiojimo laikas ir kad jų pakuotė nėra pažeista. Paspaudę pakelį, turite jausti mažą oro pagalvėlę, o pats prezervatyvas turi būti slidus.

Blogiausia, kas gali nutikti lovoje: padės specialūs pratimai

Patikrinti prezervatyvą itin svarbu, jei jį išsitraukia jūsų partneris. (Niekada negali žinoti, kiek laiko prezervatyvas gulėjo jo piniginėje ar automobilio daiktadėžėje.) Jei prezervatyvas būna senas ar netinkamai laikomas, lateksas sutrūkinėja ir gali pridaryti jums bėdų.

Jis užsideda prezervatyvą netinkamu metu

Geriausias metas užsidėti prezervatyvą yra tuomet, kai penis yra erekcijos būsenos ir kol dar neįvyko vaginalinis kontaktas. Užsidėjus prezervatyvą pernelyg vėlai, galima apsikrėsti LKPL, o jeigu jis mėgins jį užsidėti prieš erekciją, veikiausiai jam nepavyks to padaryti, prezervatyvas blogai apglėbs penį ar net sutrukdys pasiekti pilną erekciją.

Nesuspaudėte galiuko

Dauguma prezervatyvų, tarp jų ir Durex prezervatyvai, gaminami su tuščiu galiuku, kuris skirtas spermai surinkti. Tačiau jei jūs (ar jūsų partneris) naudojate prezervatyvą be šios viršūnėlės, pasistenkite, kad prezervatyvo viršuje būtų pakankamai laisvos vietos. Jeigu jame nebus laisvos vietos, padidėja tikimybė, kad po jūsų vaikino ejakuliacijos prezervatyvas suplyš, nes sperma neturės kur dėtis.

Jis naudoja netinkamą dydį

Kalbant apie prezervatyvus, svarbus yra jų dydis. Jei vaikinas naudos pernelyg mažą prezervatyvą, visų pirma, jam bus sunku jį užsidėti, jam bus nepatogu, be to, prezervatyvas gali plyšti. Jeigu prezervatyvas bus per didelis, jis gana lengvai gali nuslysti. Jeigu jūsų partneris įsitikinęs, kad yra „magnum“ tipo vyrukas, pakalbėkite su juo. Tiesiog pasakykite, kad norėtumėte, jog jis naudotų kitokį prezervatyvą. Į pagalbą gali ateiti ir jūsų pačios skirtingų dydžių bei gamintojų prezervatyvų rinkinukas.

Naudojate netinkamą lubrikantą (arba visai jo nenaudojate)

Prezervatyvai gali išdžiūti, o tai reiškia, kad padidėja jų plyšimo tikimybė. Šiuo atveju itin pagelbės lubrikantai. Jeigu prieš užsidedant prezervatyvą jūs (ar jūsų partneris) į prezervatyvo vidų įspausite lašelį lubrikanto, tai suteiks jam begalę pojūčių. Lubrikantas prezervatyvo išorėje taip pat užtikrins, kad reikalai slinks ir slys patogiai.

Prezervatyvus naudojate tik retkarčiais

Viena didžiausių klaidų, kuri daroma rūpinantis savo seksualine sveikata, yra nepastovus prezervatyvų naudojimas. Prezervatyvai gali jus apsaugoti tik tuomet, kai yra naudojami, o tai reiškia, kad juos reikia naudoti kiekvieną kartą. Išbandykite įvairius prezervatyvus – Durex prezervatyvai yra įvairaus pobūdžio, todėl santykiams suteiks dar daugiau naujų pojūčių!

Komentarai
Kraunama...