Klaidos, kurias daro norintys greičiau parduoti namą

0 112

Kad namo pardavimas įvyktų greitai, tikrai galima pasistengti, tačiau daugelis skubėdami dažnai pamiršta esminius dalykus, kurie ir pagreitina pirkėjus imtis veiksmų. Žinoma, pardavimais užsiimant pačiam sunku kartais suprasti, ką reikia padaryti, jog visas procesas eitųsi sklandžiai. Specialistai nekilnojamą turtą pardavinėja nuolat, o žmogui per gyvenimą namus parduoti tenka tikrai ne dažnai, dažniausiai kartą ar du. Taigi, labai gerai, jei turite su kuo pasitarti prieš pradedant pardavimus. Jeigu neturite, tai bent jau paskaitykite specialistų patarimus internete. Dažnai pardavimų procesas reikalauja daug laiko, tačiau svarbiausia yra daryti kuo mažiau klaidų. Sužinokite ko reikia vengti norint parduoti namus greičiau.

Dedant į interneto portalus skelbimą, jog parduodate būstą reikia pasistengti, kadangi prastas tekstas gali visiškai neužkabinti akies ir žmogus liks nesusidomėjęs  skelbimu. Tikrai ne kiekvienas turi puikių rašytojo įgūdžių ir kartais būna sunku sugalvoti tekstą, kuris apibūdintų jūsų namus, kaip nors įdomiai. Tačiau net jei ir nesiseka parašyti nieko nuostabaus, nereikėtų palikti skelbime vos poros žodžių ar vieno sakinio. Labai nemaloniai žiūrisi, kai žmonės parašo, jog štai miegamųjų namas, o daugiau informacijos gausite tik paskambinę telefonu. Visgi reikia parašyti daugiau ir maloniau, kad potencialiam pirkėjui viskas būtų labai aišku. Aprašykite namo išplanavimą, kokie kambariai yra, kiek vonios kambarių – tada namo pardavimas bus sėkmingesnis, nes suteiksite naudingos informacijos iškart. Dažnai žmonės nemėgsta skambinti ir galvoja kodėl niekas neparašė daugiau informacijos, kad būtų aišku ar išvis verta skambinti. Taigi, tokia klaida atstumia daug potencialių pirkėjų, o jos tikrai galima išvengti.

Skelbime taip pat turi būti nuotraukų, kitaip jis pasitaro nepatrauklus ir žmonės nežino ką perka. Norint užsitikrinti, kad namo pardavimas bus sklandus, o potencialūs pirkėjai kreipsis dėl apžiūros reikia į skelbimą dėti nuotraukas tiek tokių, kuriose matosi namas iš išorės, tiek iš vidaus. Niekas nenori gaišinti savo laiko, todėl tiek jums bus geriau dedant nuotraukas ir sulaukiant tikrai susidomėjusių žmonių skambučių, tiek žmonėms bus lengviau rasti kas jiems tiktų.

Komentarai
Kraunama...