Klaidos statantis namą

0 74

Kiekvienas pasistatęs namus supranta koks tai ilgas procesas ir sunkus darbas. Vieni statosi namus iš savo santaupų, kitiems padeda kredito unija ar bankai. Bet kokiu atveju yra daug dalykų, kurių nevertėtų daryti statantis namus. Ekspertai pataria prieš pradedant planavimus ir statybas pasidomėti šiais dalykais, kad būtų padaryta kuo mažiau klaidų. Visgi nutinka tokių atvejų, kai statybos nepabaigiamos dėl prasto biudžeto susidarymo arba pastačius namą suvokiama, kad pasirinkta prasta vieta. Taigi, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau, verta visuomet pasikonsultuoti su šios srities ekspertais ir nepamiršti kuo daugiau skaitytis ir domėtis šia tema.

Pirma klaida, kurią padaryti gali pirmą kartą susiduriantys su namo statyba žmonės tai aklas pasikliovimas kitų žmonių patirtimi. Visų norai ir poreikiai yra labai skirtingi, todėl ir namų projektai žymiai skiriasi. Taigi, jei draugas išleido 100 tūkstančių, tai nereiškia, kad ir jūs išleisite tiek pat. Jei tikitės, kad ir jums pavyks tilpti į tokią pačią sumą, tai geriau pamastyti ilgiau ir pasikonsultuoti su nusimanančiais apie tai kiek jūsų norai kainuos, nes kitu atveju liksite pasipiktinę, kai nepavyks išleisti tokios pačios sumos kaip draugui. Kartais tenka viduryje statybų imtis paskola, nes be kredito unijos ar bankų nelabai kas padeda neturint daugiau pinigų. Būna atveju, kai namas ilgam laikui lieka nebaigtas, o tai dažnai reiškia, kad jame gyventi nebūna patogu, o kartais ir nelabai įmanoma.

Jei galvojate apie prabangų namą, bet jau esate nusipirkę sklypą ne pačiame geriausiame rajone ar užmiestyje, tai greičiausiai pakliūsite į nemalonią situaciją. Jau geriau pasitelkti kredito unija ir daugiau pinigų skirti sklypui, kad tiek namas, tiek sklypas būtų neblogi. Geras namas menkaverčiame sklype taip pat labai nuvertėja, tad ateityje norint jį parduoti galite patirti daug nuostolių. Tačiau, jei jums vieta tikrai labai patinka, o namo parduoti neketinate ir tvirtai žinote, kad ateityje neapsigalvosite, tuomet ši situacija nėra tokia ir bloga. Būtina apgalvoti tokius dalykus prieš pradedant bet kokias statybas ir savo situaciją vertinti kritiškai ir racionaliai.

Komentarai
Kraunama...