Ko nerekomenduojama daryti montuojant oro kondicionierius?

0 4

Tikriausiai esate girdėję, kad gerai savijautai palaikyti yra reikalingas švarus oras, tinkama temperatūra ir drėgmė. Oro kondicionieriai yra, ko gero, vienas patogiausių pagalbininkų, kai švarus oras yra reikalingas patalpoje. Oro kondicionieriai ne tik padeda susitvarkyti su patalpoje esančiais taršos šaltiniais, bet taip pat jų dėka galima reguliuoti patalpos temperatūrą ir drėgmę atsižvelgiant į poreikius. Jeigu savo namuose nusprendentėte įsirengti oro kondicionierių, jums turbūt aktualu, kaip jie montuojami. Apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Pirmiausia derėtų įsitikinti, kad oro kondicionieriaus montavimo darbus patikite specialistams – šiam darbui reikia žinių, įgūdžių bei specialių įrankių. Kuo geriau ir tiksliau oro kondicionierius sumontuotas, tuo ilgiau jis tarnaus.

Oro kondicionieriams dažniausiai prireikia pravesti atskirus laidus ir juos pajungti į atskirą automatą elektros skydelyje, nes sena instaliacija gali neatlaikyti elektros krūvio ir užsidegti. Po šio žingsnio, montuojamas išorinis blokas. Montuotojai išgręžia skyles kronšteinams, komunikacijų sujungimui. Vidinis blokas įrengiamas montuotojams pritvirtinant prie sienos montavimo plokšelę, ant kurios užsikabina vidinis blokas.

Nerekomenduojama, kad oro kondicionieriai būtų įrengiami ant metalinių balkono turėklų, o vidinių blokų nerekomenduojama įrenginėti virš šilumos šaltinio.

Jeigu ieškote savo srities profesionalų, kurie ne tik pakonsultuotų, bet ir padėtų sumontuoti, bei galėtų atlikti techninį aptarnavimą, kreipkitės į https://termo-ekspertai.lt/ kur tikrai rasite geriausią sprendimą pagal savo poreikius.

Komentarai
Kraunama...