Ko reikia motociklo teisėms gauti?

0 3

Jau pradedate galvoti apie šiltąjį vasaros sezoną, ir norite išbandyti kažką naujo? Galbūt tai, ko jūs ieškote, yra motociklo teisės? Jas išsilaikyti – tikrai nesunku, ypač jeigu jau vairuojate automobilį.

Straipsnyje skaitykite apie motociklo teisių išlaikymo procesą.

Pirmiausia, reikėtų išsirinkti vairavimo mokyklą, kurioje mokinsitės teorijos ir vairavimo. Jų Lietuvoje – nemažai, todėl tikrai atrasite sau tinkamą. Pavyzdžiui, vieną iš populiaresnių vairavimo mokyklų yra Rigveda. Čia su profesionalų pagalba apie reikiamas žinias apie motociklus sukaupsite vos per 1-2 savaites!

Pasirinkę vairavimo mokyklą, nuspręskite, kokios kategorijos transporto priemonę norėsite vairuoti. A kategorija – triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 20 metų, išskyrus teisę vairuoti triračius. Norint įgyti teisę vairuoti A kategorijos motociklus, reikia turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą. Reikalavimas turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą netaikomas 24 metų sulaukusiems asmenims. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų.

Vairavimo mokyklose pamokos įprastai vykdomos kompleksiškai, t.y. dalis laiko skiriama įgūdžių tobulinimui aikštelėje, kita dalis – gatvėje. Važiuojant gatvėje, jus turėtų lydėti vairavimo instruktorius, kuris iš nugaros stebi jūsų vairavimą ir realiu laiku komentuoja klaidas ir pan.

Pasikartoję teoriją ir pramokę valdyti motociklą, jūs būsite pasiruošę laikyti valstybinį vairavimo egzaminą Regitroje. Ir štai, motociklo teisės jau jūsų rankose! Beliks tik išsirinkti motociklą, kurį vairuosite ir galėsite pasinerti į naują įspūdžių pilną kelionę.

Komentarai
Kraunama...