Kokiu atveju pereiti prie šviesos diodų yra sudėtingiau?

0 4

Šiais laikais yra labai lengva atnaujinti transporto priemonės priekinius žibintus su šviesos diodais. Jie yra prieinami ir lengvai montuojami, be to, jie gali labai padėti važiuojant naktį.

Priekinių LED žibintų pasirinkimas

Šviesos diodų žibintai yra patobulinta versija, palyginti su jų halogeniniais žibintais. Svarbiausias jų pliusas yra didesnis matomumas. Šviesos diodų žibintai yra daug ryškesni, atskleidžiantys daugiau kelio ir aplinkos. Ši nauda taip pat yra dviguba, nes artėjančiam automobiliui bus lengviau pamatyti transporto priemonę.

Led žibintų kaina

LED žibintai paprastai kainuoja daugiau nei standartiniai.Tačiau turėtumėte pagalvoti tai kaip apie investiciją, nes šviesos diodai yra efektyvesni taupant energiją ir gali tarnauti ilgiau nei halogeniniai žibintai. Tai reiškia, kad mažiau apkraunamas jūsų automobilio akumuliatorius ir mažiau pinigų išleidžiama atsarginėms lemputėms.

Išvaizda yra subjektyvu, tačiau LED žibintai taip pat gali padėti atnaujinti senesnę transporto priemonę iš dizaino pusės. Šviesos diodai pakeičia šiltą, geltoną halogenų švytėjimą ryškesne, vėsesne šviesa, esančia šiuolaikiniuose automobiliuose. Norėdami pasiekti maksimalų efektą, nuvalykite priekinius žibintus.

LED žibintų pakeitimas

Jei namuose galite pakeisti lemputę, neturėtumėte turėti nekilti didelių problemų keičiant auto LED žibintus. Yra keli papildomi veiksmai ir tai gali užtrukti kelias minutes, tačiau procesas yra gana paprastas, nes LED lemputes galima tiesiogiai pakeisti. Tam jums reikės naujų lempučių ir minkšto audinio ar pirštinių. Lemputes galima pasiekti iš jūsų automobilio variklio skyriaus, todėl pirmiausia atidarykite gaubtą.

Nuimkite priekinių žibintų apsaugantį dangtį. Tada atsukite lemputę laikantį spaustuką. Atsargiai nuimkite seną halogeninę lemputę minkštu skudurėliu ar pirštine. Tada prijunkite naują LED lemputę, tada pakartokite visai tai su kitu žibintu.

Sumontavę abu žibintus, išbandykite juos prieš važiuodami. Jei posūkio signalai po įdiegimo mirksi per greitai, jūsų automobilis gali netinkamai aptikti lemputę, nes šviesos diodai sunaudoja labai mažai energijos. Nebijokite pasikviesti profesionalo.

Rekomendacijos perkant LED žibintus

Jei jūsų automobilyje gamykloje buvo sumontuoti didelio intensyvumo iškrovos (HID) žibintai, pereiti prie šviesos diodų yra sudėtingiau. HID sistemose yra keletas atskirų dalių, todėl prieš keisdami LED lemputes, turėsite konvertuoti savo apšvietimo sistemą į suderinamą su LED. Dėl šios priežasties nerekomenduojame HID priekinių žibintų atnaujinti į šviesos diodus.

Komentarai
Kraunama...