Kuo geresnis augantis stalas palyginus su paprastu?

0 11

Rinkoje galima pastebėti jau kurį laiką šmėžuojančius augančius stalus, kurie labai populiarūs Skandinavijos šalyse. Ilgą laiką Lietuvoje jų nebuvo, tačiau dabar šie baldai vis dažniau pasirenkami ne tik darbo vietose, bet ir namuose. Reguliuojamo aukščio augantis stalas yra puikus būdas pagerinti produktyvumą ir geriau jaustis po visos dienos dirbant sėdimą darbą. Turint reguliuojamą kėdė ir stalą, galima pagal žmogaus ūgį baldus sureguliuoti taip, kad jis turėtų visas galimybes sėdėti taisyklingai. Perkant nereguliuojamą stalą tokios galimybės nėra, todėl iškart reikia pirkti stalą pagal ūgį žmogaus, kuris juo naudosis. Darbo vietose tai neįmanoma, kadangi perkami standartiniai stalai, kurie yra tinkamiausi visiems, tačiau tai reiškia, jog didžioji dalis žmonių net neturi galimybės sėdėti taisyklingai, nes paprasto stalo aukštis jiems netinka. Lygiai taip pat būna, kai perkamas stalas vaikui namuose, jis greitai iš jo išauga, nes taisyklingai sėdėti pakitus ūgiui tampa nebeįmanoma. Taigi, kad stuburas vaikui neiškryptų, stalą reikia nuolat keisti. Dėl šios priežasties vis daugiau žmonių sužavi augantis stalas.

Reguliuojamo aukščio baldai aplamai pasižymi ergonomika, kuri leidžia darbo laiką praleisti daug lengviau bei mažiau kenkiant sveikatai. Taip nesukoncentruojamas dėmesys į nepatogumą ar nugaros skausmus ir pavyksta dirbti mąstant tik apie darbą. Modernesnės įmonės po truputį renkasi vis dažniau augančius stalus. Perkant tokį baldą vaikams tikrai galima rasti įvairiausių dizainų, kurie puikiai tiks bet kokiame kambaryje, o puikiausia tai, kad jie yra ne tokie masyvūs kaip įprasti stalai, todėl neužims ir tiek daug vietos. Nors investicija į tokį stalą yra didesnė nei į paprastą, galiausiai jis atsipirks, nes kaip minėta nereikės pirkti stalo kaskart vaikui paaugus. Juo taip pat galės naudotis namuose visa šeima.

Augantis stalas gali būti ir su reguliuojamu paviršiumi, todėl galima stalą šiek tiek palenkti į priekį ar kitokiu kampu, kad vaikas galėtų užsiimti ir kita veikla patogiai. Tarkime, taip būna lengviau piešti, tapyti ar daryti darbelius. Taigi, augantis stalas puikus pasirinkimas ir mažiems, ir dideliems, tad tikrai verta investuoti į sveikesnius pasirinkimus.

Komentarai
Kraunama...