Kuo pasižymi industrinis stilius namuose?

0 40

Industrinis stilius pasižymi daugybe detalių, tačiau tuo pačiu tai ganėtinai daug erdvės sukuriantis interjeras. Dažniausiai tokiuose namuose galima pastebėti atviras lubas su vamzdžiais, jie nebūna dengiami, nes suteikia puikių akcentų. Taip pat naudojamas betonas, metalas, stiklas, kad būtų sukurta moderni, grubi ir erdvi aplinka. Metalinės spintos, kėdės prideda neįprastumo – nebūtinai viskas turi būti iš metalo, tačiau kelios detalės būtų puiku. Betonas naudojamas sienoms, luboms ir dar kai kurioms detalės – tai grubus ir modernus būdas, kuriant neišbaigto interjero įspūdį. Taip pat tokiame stiliuje vertinamos ir surūdijusio metalo imitacijos, todėl jeigu turimos metalinės spintos kampai būtų bent kiek parūdiję tai atrodytų dar įdomiau. Stiklas tokiame stiliuje leidžia atskirti zonas, suteikia atspindžių, dėl kurių patalpa atrodo didesnė. Jis naudojamas ne visuomet, tačiau jei tai įmanoma, pabandyti verta.

Detalių šiame stiliuje yra daug, tačiau labiausiai vartotojams patinka kelios pagrindinės savybės. Metalinės spintos, betono sienos ir neįprastai atrodantys stalai yra tik dalelė to, ko reikia industriniam stiliui, tačiau jis gali duoti daug daugiau. Viena iš puikių šio stiliaus savybių yra lankstumas. Nepaprastai moderniai ir prabangiai atrodantis stilius yra labai nesunkiai sukuriamas. Nedailinti paviršiai, grubesnės tekstūros, atviros sienos suteikia galimybę neinvestuoti didelio kiekio pinigų į apdailą. Taip pat kiekvienas interjeras gali atrodyti originaliai, kadangi nėra jokių giežtų taisyklių kaip jį kurti. Toks interjeras neprivalo būti apkrautas daugybę daiktų ar detalių, nes jį taip pat galima derinti ir su minimalizmu.

Dabar žmonėms svarbi ir ekologija, todėl industrinis stilius tik labiau populiarėja. Elementai ir medžiagos tokiam stiliui naudojamos gana taupiai, o dažnai pasirenkamos ir tokios medžiagos, kurios yra perdirbamos. Negana to, tokiame interjere puikiai tinka seni, vintažiniai, antikvariniai daiktai, kurie prikelti antram gyvenimui.

Universalumas dar vienas iš dalykų, kuris labai traukia. Industrinis stilius kuo puikiausiai derinamas su kitais interjero stiliais. Jis tampa vis kitoks, originalesnis, vis labiau išskirtinis ir įvairesnis. Industrinis stilius puikiai derės su minimalizmu, skandinavišku stiliumi ar klasikinėmis detalėmis.

Komentarai
Kraunama...