Kuriose šalyse verta investuoti į nekilnojamą turtą?

0 182

Nuolat stebint rinką, daugelis gali pastebėti kokiose šalyse krinta, auga, keičiasi nekilnojamojo turto vertė. Dėl ekonominių nuosmukių ar kitokių šalies problemų dažnai nukrinta vertė, o jei tai turistus traukianti šalis, tuomet ekonomika pakyla ir nekilnojamasis turtas greitai vėl tampa labai brangus. Taigi, gerai išmanant užsienio šalių aktualijas ir suprantant ko reikia, kad investicijos atsipirktų, galima pradėti pelningą verslą. Žinoma, jam reikia gana didelių investicijų, tačiau atsiperkamumas taip pat didelis, tad pasiryžę investuoti laimi tikrai daug. Sužinokite kokios šalys šiuo metu dėl savo situacijos yra tinkamos investicijoms, kurios atsipirks ateityje.

Šiuo metu nelabai populiari Belizo sala siūlo labai neprastus būstus šalia paplūdimio. Be galo graži ir rami sala tikrai turi potencialo išpopuliarėti per kelerius metus, nes kuo toliau tuo daugiau turistų čia atvyksta. Tikėtina, jog ateityje tai nebebus rami sala, o užplūdę turistai ne tik bus susidomėję būtų, namų nuoma, bet ir jų pirkimu. Nekilnojamasis turtas prie paplūdimio šioje saloje kainuoja apie 300 tūkstančių dolerių.

Nikaragvoje labai puikus verslo būdas yra nusipirkti nerenovuotus namus, juos atnaujinti, suremontuoti ir parduoti už brangiau. Granados mieste daugiausia kolonijinio stiliaus namų, o vieta labai maloni, todėl suremontuotas nekilnojamasis turtas čia labai norimas. Nerenovuotą namą galima nusipirkti už 50 tūkstančių, o parduoti net už 400 tūkstančių dolerių, taigi galimybės didžiulės, tereikia investicijų.

Tailandas labai egzotiškas, todėl jo gerbėjų yra labai daug. Daugelis mėgsta pakeisti įprastą aplinką ir paieškoti nuotykių atostogų metu šiek tiek kitokiose šalyse. Kitokia kultūra, draugiški žmonės, retai matoma gamta yra didelis pliusas turistams. Dėl šios priežasties investiciją į būstą Tailande yra gana neblogas būdas užsidirbti. Taip pat didelis pliusas yra amerikiečiams, ketinantiems įsigyti nekilnojamąjį turtą Tailande, kadangi dėl santykių plėtojimo sutarties, amerikiečiai turi tam tikrų lengvatų įsigydami čia turto. Namai ir butai Tailande, palyginus, nėra tokie brangūs, todėl kainos gana įkandamos. Taigi, būstas Tailande gali virsti ne tik verslu, bet ir puikiu gyvenamuoju ar atostogoms skirtu nameliu.

Komentarai
Kraunama...