Maršrutas automobiliu po Čekiją

0 255

Keliautoju šeima internete pasidalino savo pasakojimu apie kelionę į Čekiją. Norintys pakeliauti automobiliu, turėtų domėtis kitų patirtimi, ypač tų, kurie važiavo panašius maršrutus į kuriuos patys ruošiatės. Taip išvengsite nemalonumu ir jau žinosite ką daryti kai kuriose situacijose.

Automobilių nuoma dažnai gelbėja tokiose situacijose, kai neturima tinkamo automobilio ilgai kelionei. Taip pat pasitelkti automobilių nuoma galima, kai automobilis per mažas šeimos atostogoms ir daiktams susidėti. Geriausia tai, kad automobilių nuoma pagelbėja, kai savas automobilis nėra tinkamas ir nėra saugus tokiai kelionei.

Į Čekiją važiuoti yra gana toli, tad užsitikrinus automobilio būklę, svarbu pasirūpinti ir poilsiu, kuris padės kelionėje būti saugiems ir susikoncentravusiems. Keliautojų šeimyna pradėjo savo kelionę į Čekiją per Vroclavą, kuriame pasimėgavo gražiu senamiesčiu ir pernakvojo, kad visa šeima būtų energinga kitą rytą. Antrą dieną buvo aplankyta Swidnica, kurią taip pat keliautojai pataria aplankyti ir nepraleisti, jei būsite netoliese. Vėliau šeimai įvažiavus į Čekiją, reikėjo pasistiprinti, todėl užsukus į restoraną suprato, kad maistas Čekijoje tikrai skanus, o aplinka labai nuotaikinga.

Tą pačią dieną pavyko pasiekti ir viena didžiausių tikslų – Adršpachus uolas. Keliautojai jas apėjo per maždaug tris valandas, na, o vaizdai paliko įspūdį visam gyvenimui. Oras nebuvo pats geriausias, o galiausiai ir pradėjo šiek tiek lynoti, todėl teko paskubėti į užrezervuotą viešbutį. Viešbutį keliautojų šeimyna išsirinko aukštai kalnuose.

Kita diena buvo skirta apvažiuoti ratą aplink kelis miestelius, tad buvo aplankyti Černyl dul, Jasne Lazne, Pec pod Sniezkoj, Spyndleruv mlyn miesteliai. Kadangi oras nebuvo giedras ir sausas, šeimyna aplankė lajų taką, kurio vaizdai tikrai pradžiugino dėl oro prastumo dingusią nuotaiką. Pramogų buvo randama kiekviename mieste, nes šeima spėjo pasidžiaugti ir vasaros rogėmis ir vandens parko malonumais. Išaušus kitam rytui, pavyko aplankyti ir Bezdez pilį, kuri yra viena populiariausių ir žymiausių Čekijos pilių. Parchovske skaly yra viena iš labiausiai vertų aplankyti vietų, todėl dienos metu keliautojų šeimynai pavyko pasivaikščioti ir šiuo maršrutu, o vaizdai kalbėjo patys už save.

Komentarai
Kraunama...