Mažo prieškambario įrenginėjimas

0 165

Prieškambario grindys ir sienos

Prieškambario baldai nėra vienintelis dalykas į ką reikia atkreipti dėmesį. Kadangi tai yra pirmas kambarys, kuris pamatomas įėjus į namus, šiai erdvei verta skirti daugiau dėmesio. Turint nedidelį prieškambarį nereiškia, kad jis turi būti nemielas. Net ir mažus prieškambarius galima įrengti stilingai ir reprezentatyviai, svarbiausia – žinoti kokius pasirinkimus daryti.

Prieškambario grindys labiausiai kenčianti vieta. Čia lipame su batais po lietingos, snieguotos dienos, todėl purvas lengvai ant grindų pasiskirsto ir tikrai nedaro jokios naudos. Kaip ir prieškambario baldai, taip ir grindys dažniausiai pas lietuvius būna medinės. Nors daugumai tai yra gražiausias variantas, tačiau prieškambario funkcionalumui užtikrinti geriausia rinktis plyteles ar kokį linoliaumą, į kurį neprisigeria tiek purvų, o paviršių galima sėkmingai išvalyti. Jei medžio sunku atsisakyti, naudokite kilimėlius, kurie padės apsaugot visus paviršius, o prisikaupus purvams išsiskalbs.

Sienos prieškambaryje labiausiai tiks šviesios. Kaip ir tamsūs baldai, taip ir tamsios sienos gali vizualiai sumažinti erdvę, todėl viskas atrodys labai ankšta. Švelnios šviesios spalvos padės išlaikyti prieškambarį erdvų. Sienas verta taip pat kaip ir grindis apsaugoti nuo iš lauko atnešamo purvo. Tai padaryti galima specialiomis priemonėmis, kurios neleidžia purvui lipti prie sienų ar kitų vietų.

Prieškambario baldai

Renkant prieškambario baldus, verta laikytis 4 taisyklių. Viena jų yra tai, kad prieškambario baldai turi būti tvirti. Tam, kad neužilgo nereikėtų į juos vėl investuoti geriau pasirinkti iškart. Taip pat verta pirkti talpius baldus, kuriuose galėsite laikyti savo daiktus. Svarbi vieta lauko drabužiams, batams ar dar kokiems daiktams, kurie turėtų būti sudėti tvarkingai, kad neužimtų vietos.

Prieškambaryje tikrai nereikia išskirtinių ar kokių per daug įdomių baldų, nes šis kambarys turi turėti minimalizmo, kai viskas aišku ir lengvai randama, sudedama. Geriau pasirinkti paprastus, tvarius baldus, kurie laikys ilgai, bet nebus per daug rėžiantys akį. Investuoti į prieškambario baldus reikėtų nebijoti, taip pat verta visuomet įsigyti ir garantiją, kad visos problemos su baldais būtų išspręstos nemokamai.

Komentarai
Kraunama...