Miegamojo interjeras: kokios spalvos tinka labiausiai?

0 113

Kiekviena spalva turi savo poveikį žmogui. Vienos spalvos pasižymi raminančiomis savybėmis, kitos – padeda įgauti daugiau energijos. Pagal nuotaiką dažnai pasirenkamos ir rūbų spalvos, tad tikrai galima suprasti, kad ne visos spalvos žmones veikia vienodai. Spalva yra labai svarbi interjero detalė, nes ji leidžia sukurti ne tik stilingus namus, bet ir jaukumą, namų patogumą. Daugelis dažnai renkasi spalvas pagal tai kas jiems tuo metu atrodo gražu, nepasidomėję apie spalvų poveikį, o tai gali lemti tai, kad namai labai greitai atsibos ir neteiks malonumo, o spalvos ims erzinti. Dėl šios priežasties prieš pasirenkant namuose vyraujančias spalvas svarbu suprasti kokios nuotaikos norisi namuose. Vienas svarbiausių kambarių, kur praleidžiama daug laiko skirto poilsio yra miegamasis, todėl jo spalva turi didžiausią įtaką žmogui. 

Tiek sienų spalva, tiek miegamojo baldai turi įtakos tam, kaip jausitės savo poilsio kambaryje. Norint susikurti savo ramybės tvirtovę, reikia nuspręsti kaip kambarys atrodys iš anksto. Žinoma, tiek baldų spalvos, tiek sienos turi derintis, tad reikia apmąstyti ar kartu viskas atrodys tvarkingai ir skoningai. Kitokiu atveju namuose nebus jauku ir nepailsėsite taip kokybiškai kaip galėtumėte. 

Vieni miegamajame mėgsta labai ramias spalvas, kiti norėtų būti aktyvesni, todėl ir pasirinkimai gali būti labai skirtingi. Norintiems atsipalaiduoti rekomenduojama rinktis melsvus atspalvius, kuriuos labai lengva suderinti su pilkais bei tamsiai mėlynais baldais. Šviesi mėlyna sienoms suteiks gyvumo, o pats kambarys atrodys erdvesnis. Miegamojo baldai su neutraliomis ar ryškesnėmis spalvomis padės gražiai įrėminti kambarį ir džiaugtis gražiu interjeru. Prie tokių spalvų puikiai tiks kambario augalai. 

Tiems, kuriems trūksta energijos, reikėtų tenkintis ryškesnėmis spalvomis, kurios nuteikia linksmai ir aktyviai. Žalia ir geltona yra vienos laimingiausių spalvų, nes primena gamtą. Galima rinktis ir švelnesnius atspalvius, jei per daug didelis ryškumas erzina. Svarbiausia įvertinti ar tokios spalvos neatsibos greičiau nei tikitės. Žinoma, tarp tokių spalvų puikiai tiks ramesnių spalvų miegamojo baldai, kurie neutralizuoja didelį ryškumą. Svarbiausia atrasti tinkamas kombinacijas, kurios tarpusavyje atrodys tvarkingai. 

Komentarai
Kraunama...