Mitai apie automobilių nuoma

0 129

Dažnai automobilius nuomojasi ir verslai, nes tuo metu sąlygos tam būna palankesnės nei automobilių įsigijimui ar lizingui. Taip pat tai būna gana patogu, nes nereikia rūpintis technine automobilio būklę ir taip pat tai reiškia galimybę naudotis nauju automobiliu, kurį įpirkti iškart gali būti sunku. Dažniausiai nuomas pasirenka stambūs verslai, tačiau tai vis labiau populiarėja ir vidutiniuose bei smulkiuose versluose.

Mitas yra tai, kad automobilių nuoma yra skirta tik stambioms įmonėms. Žinoma, stambios įmonės šia paslauga dažniau naudojasi ir tai tarp jų yra gana populiaru, tačiau iš nuomos daugiau naudos gauna mažesnės įmonės, paprasčiausiai tai dar nėra žinoma. Yra įmonių, kurios leidžia nuomotis naują automobilį ir neprisiimti jokios finansinės rizikos.

Mitas yra ir tai jog automobilių nuoma yra per daug brangi. Dažnai išsinuomoti automobilį gali pavykti ir už 150 eurų mėnesiui, o tai reiškia, kad mokėtumėte mažiau nei įsipareigojus už automobilį mokėti lizingu. Dažnai įmonės nori susirinkti daugiau klientų ilgalaikei nuomai, o ne mažiau klientų brangesnėms paslaugoms, todėl ilgalaikė nuoma nebūna labai brangi ir yra tikrai įkandama net ir smulkioms įmonėms. Būnant senu klientu, dažniausiai kaina nekyla, o sąlygos tik gerėja.

Automobilių nuoma yra labai lankstus būdas turėti automobilį, todėl to vadinti nepraktiškumu negalima. Dažnai automobilio įmonėms prireikia, tarkim, porai mėnesių kol vykdomas koks nors projektas arba automobilis skirtas darbuotojui, kuris dirba su terminuota sutartimi. Kartais padaugėjęs užsakymų skaičius lemia poreikį dar vienai mašinai, tačiau užsakymams sumažėjus jos nebereikės. Tokiais atvejais daug greičiau ir praktiškiau išsprendžiama problema. Taip pat automobilių nuoma leidžia pasikeisti automobilį į tokį, kokio tuo metu reikia pagal kelionę, tikslus ir poreikį.

Automobilis įmonei nebūtinai turi būti turtas, nes dažniausiai jis naudojamas kaip įrankis. Nuomojantis automobilį nereikia daryti jokių apskaitų įmonei apie jo nusidėvėjimą ar rūpintis jo keitimu, nes tai tiesiog tvarkoma paprasčiau ir viskuo apsiima nuomos punktas. Taip pat nuomos įmonės padeda sugalvoti koks automobilis bus įmonei labiausiai tinkantis, pagal ridas, maršrutus ir panašius kriterijus, tad išsisukti su nuoma galima tikrai nebrangiai, praktiškai ir per daug patiems nesirūpinant popierizmu.

Komentarai
Kraunama...