Namo pardavimo procesas

0 218

Galvojantys parduoti savo būstą, turėtų pagalvoti apie nekilnojamojo turto brokerio paslaugas tais atvejais, kai patys visiškai nenutuokia kokia šiuo metu yra rinka ir neturi laiko, kurį galėtų investuoti į pasiruošimą pardavimams. Nutarus viskuo rūpintis pačiam, reikėtų pradėti galvoti apie kaina, už kurią norėtumėte parduoti savo būstą. Žinoma, ji turi būti labai racionali, nes užsikėlus didžiules kainas, kai būstas tiek neatrodo vertas, namo pardavimas tikai neįvyks. Dažnai savo buvusius namus žmonės pervertina, tad jeigu objektyviai nustatyti kaina jums yra iššūkis, geriau bent jau pas specialistus pasirinkti rinkos kainos įvertinimo paslaugą. Taip pat galima pasikliauti turto vertintojais. Svarbiausia nepasitikėti kaimynų ar draugų, kurie nėra specialistai, vertinimais.

Norintiems kainą nusistatyti patiems reikia skirti laiko analizei. Galima internete rasti įvairiausių skelbimų, vos tik įrašius į paiešką „namo pardavimas“. Ten galima pastebėti, jog kainos labai skirtingos, kadangi skiriasi namų būklė, dydis, pastatymo metai, rajonai ar miestai, įrengimo būklė ir dar daugelis kitų dalykų. Jeigu norite rasti tiksliausias kainas, geriausia atsifiltruoti skelbimus, kurie yra panašioje vietoje ar panašiai vertinamame rajone. Tuomet matysite būstus, kurie turi kažką bendro su jūsiškiu. Jei to neužtenka, tuomet pažiūrėkite kokiomis kainomis parduodami namai, kurių plotas panašus į jūsų. Kuo daugiau skelbimų įvertinsite, tuo tikslesnę informaciją galėsite pritaikyti savo atvejui. Jei net ir po šios analizės neišeina tvirtai nuspręsti, tai susidarykite kainą mintyse, o tuomet pasitikrinkite ką mano specialistai ir žinosite ar gerai mąstėte.

Namo pardavimas nėra sėkmingas jei jis parduodamas už mažau pinigų nei turėtų, tačiau ir ilgai nesugebant parduoti namo nėra geras ženklas. Taigi, šios klaidos yra didelės ir jei jums labai norisi gauti būtent tiek kiek esate nusimatę, tačiau niekaip nepavyksta sudominti potencialių pirkėjų, pagalvokite ką galite padaryti, kad būstas būtų vertingesnis. Galbūt užtektų pagražinti interjerą, sutvarkyti atsiklijavusius tapetus ar pakeisti nusitrynusias grindis. Visi šie dalykai labai svarbūs ir daro įtaką namo vertei. Žinoma, reikia įvertinti, kad pinigai, kuriuos išleisite tvarkymui atsipirktų.

Komentarai
Kraunama...