Ne kiekvieną džiugina brandi oda

0 33

Su metais odos išvaizda keičiasi ir palaipsniui galima įžvelgti vis daugiau raukšlelių, kurios nebūtinai džiugina. Pirmieji senėjimo ženklai gali pasimatyti dar nesulaukus trisdešimties, o itin prasta odos priežiūra, netinkama mityba, žalingi įpročiai ir nuolatinis buvimas saulėje gali paskatinti tai ir anksčiau. Moterims dažnai senėjimas nėra malonus, o priešlaikinis senėjimas dar blogesnis variantas, kuris gali atimti pasitikėjimą savimi. Juk niekas nenori atrodyti vyresnis nei yra. Šiais laikais yra gausu priemonių, kurios padeda šiek tiek pristabdyti senėjimą ir leidžia ilgiau džiaugtis lygesne oda, o su tuo dažnai pakyla ir savivertė, pasitikėjimas savimi, be ko gyvenimas gali būti labai sunkus. Žinoma, visuomet veiksmingas būdas vėl turėti dailią odą yra odos patempimas, tačiau nebūtina iškart galvoti apie plastinę operaciją, nes dabar tokį efektą gali suteikti ir neinvazinės procedūros ir jose naudojami HIFU aparatai.

Šis prietaisas naudojamas ne tik veidui, bet ir visam kūnui. Jo pagalba galima džiaugtis moderniu sprendimo būdų norint pašalinti odos trūkumus. Raukšlelės, išsiformavęs veido ovalas, suglebusi ir elastingumą praradusi oda gali būti įveikiamos, jei praeinamas reikiamas kursas šių procedūrų. Tai labai geras sprendimo būdas, kuris suteikia daug geresnius rezultatus nei daugelis tikisi. Daugeliui keista, jog aparatai išvis gali turėti tokį gerą efektą, tačiau šiais laikais tai tikrai įmanoma, o suteikti rezultatai išlieka bent du metus. Viskas priklauso nuo to kaip rūpinamasi oda ir ar nėra prastų įpročių, skatinančių odos senėjimą.

HIFU aparatai yra ultragarsiniai, todėl jiems nesunku pasiekti giliausius odos sluoksnius. Procedūros metu skatinamas didesnis kolageno gaminimas, o būtent jis ir padeda odai išlikti jaunatviškai kuo ilgiau. Kai jo pradedama organizme gaminti mažiau – oda sensta. Taigi, pagrindinė HIFU aparatų nauda yra: sustangrėjusi oda, kolageno stimuliavimas, sumažėjusios raukšlelės, dailesnis veido ovalas. Verta atkreipti dėmesį į tai, jog po tokios procedūros nereikia laiko atsigauti, nėra jokios specialios priežiūros, kuri galėtų būti reikalinga po procedūros. Tai iš vidaus veikianti procedūra, kurios rezultatai pasimato per 2-3 mėnesius – odos būklė gerėja palaipsniui.

Komentarai
Kraunama...