Negabaritiniai kroviniai ir jų gabenimas

0 158

Negabaritiniai kroviniai ir jų pervežimas

Nestandartiniai kroviniai yra sunkiausiai pervežami kroviniai iš visų. Dažniausiai tai sunkiasvoriai arba matmenų neatitinkantys kroviniai, kurių gabenimas yra daug sudėtingesnis ir reikalauja tam tikrų sąlygų. Tokiam kroviniui gabenti įprastai reikia specialaus transporto, kuriuo būtų patogu ir išvis įmanoma pervežti negabaritinį krovinį. Taip pat reikia leidimų juos gabenti ir netgi daugiau tvirtinimo priemonių, kad pervežimas būtų saugus ir kaip įmanoma labiau išvengiamos problemos. Jei krovinys ne tik viršija matmenis bet yra ir labai didelis, dažnai tenka sudaryti ir jam tinkamą maršrutą.

Tokie nestandartiniai kroviniai reikalauja ir patyrusio vežėjo, kuris turi žinių, yra kruopštus ir atsakingai planuojantis savo darbus. Nuo vežėjo priklauso labai daug, o jo darbas reikalauja didelio dėmesio, nes neįprastų matavimų kroviniai visuomet būna skirtingi ir juos vežti yra sunku. Gerai suderinus pervežimus, transportą ir kartais net palydą, galima lengvai pervežti krovinius. Negabaritiniai kroviniai gali būti kateriai, laivų ar lėktuvų dalys ar net patys lėktuvai. Taip pat statybinės paskirties, pramonėje naudojami ar žemės ūkiui reikalingi mechanizmai. Didelės medienos, metalo ar kitokios medžiagos konstrukcijos. Tar nestandartinių krovinių gali būti ir visokie rezervuarai, ir kitokios talpos kaip cisternos.

Vežėjai dažnai teikia įvairias, net smulkiausias paslaugas susijusias su negabaritinio krovinio vežimu, kad klientui reikėtų rūpintis kuo mažiau detalių. Vežėjai teikia sunkių ir negabaritinių krovinių pervežimą tiek sausumos ir jūros, tiek geležinkelio transportu. Kai kurie vežėjai teikia paslaugą, kurios metu krovinys paimamas iš jūsų ir nugabenamas į tikslią vietą, kur jums reikia, be jokių tarpininkų. Vežėjai taip pat gauna leidimus, kurie leidžia gabenti krovinį tiek Lietuvoje tiek kitų valstybių teritorijoje. Įprastai parenkamas geriausias maršrutas, kuris būna tam kroviniui saugiausias ir greičiausias. Prireikus taip pat suaorganizuojama krovinio palyda.

Nuo „durų iki durų“ negabaritinių krovinių pervežimas susidaro iš konsultacijos, kurios metu aptariami visi klausimai ir teisės, parengiami dokumentai ir sutvarkomas draudimas. Taip pat negabaritiniai kroviniai parengiami transportuoti. Į šią paslaugą įeina ir krovinio pakrovimas bei iškrovimas, atstovavimas klientui bei krovinio saugojimas ir sandėliavimas.

Komentarai
Kraunama...