Paprastesnės klasės automobilių nuoma

0 117

Dažnai išvykę į keliones arba trumpam prireikus automobilio kokiai nors išvykai ar šventei, sunku sugalvoti kokį automobilį rinktis. Automobilių nuoma siūlo daug pasirinkimo, tačiau išsirinkti sunku, ypač nenusimanantiems apie automobilių modelius ir jų savybes. Kad suprasti ko jums reikia, turite išsiaiškinti savo poreikius ir finansines galimybės, kurios turės įtakos ir jūsų  pasirinkimui.

Dažnai automobilių nuomos įmonės automobilius skirsto ne pagal modelius, o pagal klases, kurios skirtingos ir tinka ne visiems. Patogumas, kelionės maršrutas ir kaina dažniausiai lemia pasirinkimą tarp aukščiausios ir žemiausios klasės automobilių.

Mini klasės automobiliai dažniausiai turi 2-4 vietas, o jų kuro sąnaudos būna labai nedidelės, apie 4 su puse litro, nes šis automobilis turi gana silpną variklį. Bagažinė nebūna talpi, o labiausiai šios klasės automobiliai tinka neilgoms kelionėms ir važinėtis mieste. Prie šios kategorijos priskiriami Mini Cooper, Ford Ka, Fiat 500 ir panašaus tipo mašinų modeliai.

Ekonominės klasės automobiliai yra VW Polo. Toyota Yaris, Fiat Punto ir kiti tokios kategorijos automobiliai. Jie nedideli ir gali talpinti iki 5 žmonių. Kaip ir mini klasės automobiliai, šie sunaudoja, palyginus, nedaug degalų, apie 5,5 litrų, tačiau su šiais automobiliais galima važiuoti ir ilgesnius atstumus. Bagažinės, nors nedidelės, tačiau šiek tiek talpesnės už pačių mažiausių mašinų bagažines.

Kompaktinė klasė pasižymi didesniu dydžiu nei ekonominės klasės automobiliai, bet ne tokie erdvūs kaip standartinės klasės automobiliai. Automobilių nuoma užsiimančios įmonės dažnai kompaktinės klasės automobilius vadina Ford Focus, Renault Megane, Opel Astra bei VW Golf ir panašius modelius. Neretai tokios kategorijos automobiliai būna hečbekai, nes tokios bagažinės būna šiek tiek erdvesnės.

Standartinei arba dar kitaip vidutinei klasei priklauso tokie automobiliai kaip Peugeot Aygo, Skoda Octavia ir panašios mašinos. Tai paskutinioji paprastesnių automobilių klasė. Dažnai standartinei klasei priklauso sedanai bei universalai, kurie sunaudoja apie 6-7 litrus ir yra talpesnis ir patogesni kelionėms. Po šios klasės eina toliau jau prabangesni automobiliai, o tų automobilių nuoma būna daug brangesnė.

Komentarai
Kraunama...