Pasiruošimas kelionei automobiliu

0 120

Ieškodami įdomesnių patirčių, daugiau gražesnių vaizdų ir laisvės, populiarėja kelionės automobiliu. Populiarios beveik visos Europos kryptys, nes kiekvienas nori pamatyti skirtingas vietas. Lietuvių negąsdina net ir labai tolimi maršrutai, todėl vykstama ne tik į Lenkiją ar Vokietiją, bet ir į Ispaniją, Italiją, Prancūzija ir net Portugaliją. Kelionė su automobiliu gali būti puiki pramoga, tačiau visuomet reikia užbėgti už akių visoms nelaimėms, todėl labai svarbus yra pasiruošimas.

Kelionė automobiliu suplanuojama visuomet yra iš anksčiau, tačiau pasiruošti jai reikia pradėti anksčiau nei kelios dienos prieš išvažiavimą. Automobilis turi būti visapusiškai tinkamas važiuoti ilgus atstumus be jokių išimčių, kitaip jūsų kelionė gali greitai baigtis arba visuomet jaudinsitės dėl savo saugumo bei automobilio būklės.

Visų pirma, automobilį reikia patikrinti servise. Ir tą daryti geriausia bent porą savaičių prieš išvažiuojant, nes jį gali prireikti tvarkyti, o prieš kelionę dar bus ir šimtai kitų reikalų. Ilgos kelionės tikrai labai skiriasi nuo važiavimo automobiliu iki darbo arba parduotuvės, todėl turite būti tikri, kad automobilis kelionėje nepaves. Kitais atvejais galima pasitelkti į pagalbą automobilių nuoma.

Jei jūsų automobilis techniškai tvarkingas, tačiau senas ir nesate garantuoti, kad kelionėje neiškils nesklandumų, geriau papildomai apsidrausti. Tačiau, jei jaučiate, jog automobilis nebus nei patogus nei erdvus jūsų daiktams, geriau net negaišti laiko su savo automobiliu. Automobilių nuoma suteiks galimybę keliauti erdviu ir naujesniu automobiliu, o nuomos kainos tikrai nėra tokios didelės. Saugiau jaustis svarbiau nei keli sutaupyti eurai.

Jei apžiūrėjus, sutaisius ir atlikus patikrą jūsų automobilis yra tiek techniškai tvarkingas, tiek jums tinkamas vairuoti, dar vertėtų atkreipti išskirtinį dėmesį į padangas, kad būtų palanku važiuoti bet kokiu oru. Valytuvai taip pat turi būti tvarkingi, nes oro sąlygoms pakenkus, galimas labai blogas matomumas. Svarbu apgalvoti daugelį aspektų, kad šie netrukdytų įpusėjus kelionę.

Taip pat labai svarbu neapsikrauti daiktais, taip daug lengviau važiuoti, ypač jei jūsų automobilis nėra didelis. Pasitikrinus kokie orai jūsų laukia, galėsite daiktų susidėti mažiau. Jei važiuojate su didele šeimyna, daiktų neišvengsite, tuomet nedidelį automobilį vertėtų išmainyti į didesnį modelį pasitelkus automobilių nuomą.

Komentarai
Kraunama...