Patarimai, kad vasarą plaukai nenušiurtų

0 10

Nors daugelis vasaros visuomet laukia su nekantrumu dėl galimybės pailsėti ir paatostogauti, deja, grožiui šis sezonas tikrai nėra pats geriausias. Žinoma, galima tai neigti sakant, jog vasaros metu džiugina įdegis ir nuo saulės nušviesėjusios plaukų sruogelės, tačiau tai laikinas efektas, kuris vėliau parodo savo tikrąją, ne tokią teigiamą, pusę. Įdegis netrukus nusiplauna, o saulės spindulių pažeista oda greičiau sensta, atsiranda pigmentinių dėmių, strazdanų, nudegus oda atsilupinėja, tad ne visi geri vasaros dalykai yra iš tiesų geri. Nušviesėję plaukai greitai išsausėja, todėl rudenį tenka plaukus trumpinti, jog jie ir vėl atgautų sveikesnę išvaizdą. Plaukai šiltuoju sezonu gali būti išties stipriai paveikti, tad jeigu nesinori kelių centimetrų palikti po vasaros kirpykloje, verta pagalvoti apie intensyvesnę jų priežiūra visus tris vasaros mėnesius.

Plaukais rūpintis reikia visus metus, bet greičiausiai ne paslaptis, jog žiemos ir vasaros mėnesiai pareikalauja daugiausiai darbo norint džiaugtis sveikai ir dailiai atrodančiais plaukais. Nušiurę plaukai po karštojo sezono tikrai netenkina, o nuolatinė atostogų nuotaika gali priversti pamiršti tinkama jų priežiūrą. Taigi, pirmasis dalykas ko tikrai nereikėtų pamiršti yra dažnas plaukų drėkinimas. Kaukės plaukams, riebesni kondicionieriai, plaukų galiukų serumai tikrai gelbėjančios priemonės tokiu metu.

Kaukės plaukams gali būti įsigyjamos daugelyje parduotuvių, svarbiausia stebėti sudėtį – joje neturėtų būti kenksmingų plaukams ingredientų. Ieškokite priemonių, kurios turi daug drėkinamųjų savybių, tuomet pavyks išgelbėti plaukus nuo visiško išsausėjimo. Mėgstančioms plaukais rūpintis naminėmis priemonėmis, galima rasti labai daug natūralių ingredientų, kurie suveiks taip pat kaip kaukės plaukams iš parduotuvės. Plaukų serumu gali tapti ir kokosų ar kitas ne per riebus aliejus, po kurio naudojimo plaukai neatrodytų lyg jiems jau reikalingas plovimas.

Kirpykloje apsilankyti būtina, jei pastebite, kad plaukų galiukai lūžinėja ir situacija negerėja. Nereikia laukti rudens, kad tą padaryti. Taip pat svarbu vasaros metu galva dengti skrybėlėmis ar kitais galvos dangalais. Taip apsisaugojama nuo perkaitimo, o ir plaukams taip yra daug sveikiau nei nuolat būti saulėje.

Komentarai
Kraunama...