Patarimai kaip apsaugoti telefoną nuo dužimo

0 15

Telefono ekrano ar nugarėlės dužimas tikrai ne naujiena, nes daugelis su šia problema jau yra susidūręs, o, galbūt, net ir ne vieną kartą. Telefonui nukritus tikrai yra nemenki šansai, jog ekranas įskils, galbūt įsibrėš kamputis ar nugarėlės dalis, todėl jo apsauga yra labai svarbi. Tikrai gaila kai dar visai naujas telefonas praranda gražią savo išvaizdą ir atrodo gana ne dailiai, todėl tenka pagalvoti apie tinkamas priemones iš anksto, vos nusiperkamas naujas telefonas. Išmaniųjų telefonų ekranai gana  dideli, todėl ir jautrūs – jiems labai svarbūs telefonų apsauginiai stiklai, todėl jų pamiršimas gali daug kainuoti ateityje. Taip pat yra dar daugiau būdų apsaugoti telefono išvaizdą, svarbiausia žinoti kaip tinkamai elgtis ir kokie telefonų dėklai gali būti labai naudingi.

Tai pirmas ir jau minėtas būdas kaip apsaugoti telefoną nuo katastrofos yra ekrano apsauga, kuri gali padidinti tikimybę, jog nukritęs telefonas liks nesugadinti, nesuskilusiu ekranu. Ekranu žemyn krentantis telefonas turi labai daug šansų sudužti taip, kad juo naudotis bus sunku, kol ekranas nebus pakeistas, todėl telefonų apsauginiai stiklai šiais laikais yra tvirtos technologijos, todėl jie ne tik atlieka apsaugos funkciją, bet ir atrodo gražiai, nesugadina telefono dizaino.

Labai didelė tikimybė telefonui iškristi yra tuomet, kai jie laikomi kelnių kišenėje. Puikus patarimas – jų ten nedėti. Visgi pritupiant, sėdant, stojantis, telefonas tiesiog išslysta, todėl jam nėra saugu. Vienintelis būdas užkirsti tam kelią yra dėti telefoną į gilesnes kišenes arba į užsegamas, iš kurių jiems išskristi galimybių nėra. Dar vienas būdas lengvai sugadinti telefono išvaizdą – nešioti jį kartu su raktais kišenėje arba rankinėje. Taip ekranas greitai nusitrina, susibraižo, o ir problemų su garsiakalbiu gali atsirasti. Taigi, tobuliausias variantas – gili, užsegama ir atskira nuo raktų kišenė, kuri skirta tik telefonui.

Naudojant telefoną reikėtų į jį susikoncentruoti, tuomet jis ne taip greitai iškris iš rankų. Dažniausiai tokio nukritimo ant žemės priežastis būna išsiblaškymas, todėl nereikėtų laikyti telefoną rankose ir žiūrėti visai kitur. Na, o jeigu niekaip nepavyksta susitvarkyti su šia problema, tuomet reikalingi itin tvirti ir kokybiški telefonų dėklai, kurie suteiks maksimalią apsaugą. Žinoma, gali būti labai protinga pirkti telefonus, kurių korpusas taip pat labai stiprus, tuomet bus daug mažiau bėdų telefonui nukritus.

Komentarai
Kraunama...