Patarimai kokį augantį stalą rinktis

0 130

Norintiems užtikrinti vaikams tik geriausias sąlygas mokymuisi, kūrybai ar kitai veiklai, rinkoje nuolat atsiranda praktiškų naujienų, kurios stengiasi padėti vaikui būti produktyviam. Baldų gamyboje vis dažniau galima pastebėti augančius stalus, kurių aukštis reguliuojasi taip, kad jis gali augti kartu su vaiku, todėl neprireikia dažnai keisti rašomojo stalo, o taip pat suteikiamas patogumas vaikui. Stalu naudotis vaikas galės ir atsistojęs, jei sėdėti pabos, taip pat galima pasikreipti stalo kampą taip, kad vaikui būtų patogu ir jis pats nekraipytų stuburo – taip lengviau išlaikyti taisyklingą laikyseną. Svarbiausia išsirinkti geriausią variantą.

Visų pirma, reikia atkreipti dėmesį į saugumą, juk būtent į tai dažniausiai ir atkreipiate dėmesį, kai kalba eina apie vaikus. Augantis stalas turi būti užapvalintais stalviršio kampais, nes vaikai bet to, kad mokosi, dar ir bėgioja, griuvinėja ir žaidžia savo kambaryje, o aštrūs kampai tik padidina susižeidimų galimybes.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai kokia dalis lieka, kai dalis stalo viršaus yra pakeliama. Jei lieka labai mažai horizontalaus ploto, vaikui gali neužtekti vietos, tarkime, pieštukams, jei jis norės piešti ir panašiai, todėl plotas yra labai svarbus, kad vietos būtų visiems reikalingiausiems vaiko daiktams.

Šis baldas taip pat siūlo labai puikias ir praktiškas galimybes, tačiau jeigu žadate pirkti 110 centimetrų ūgio vaikui didesnį stalą, kuris priskirtas 120 centimetrų vaikams ir aukštesniems, dėl galimybės laikyti stalą iki pat tol, kol vaikas baigs mokyklą – tai nėra gera investicija. Tokiais atvejais galite pakenkti vaiko sveikatai, nes stuburas dažniausiai iškrypsta augančiam organizmui dėl netaisyklingos laikysenos.

Augantis stalas visuomet perkamas žiūrint ir į ateitį, todėl nepirkite tokio dizaino, kurio jūsų vaikas nori dabar. Išsirinkus labai ryškų stalą, vėliau jis gali nebetikti prie kitų kambario baldų ar sienų spalvų, kai jos bus keičiamos arba vaikui gali atsibosti pati stalo spalva. Dėl šios priežasties pats praktiškiausias sprendimas yra pirkti švelnių, neutralių spalvų stalus, kurie kambaryje neišsiskirs, o vaikui paaugus nerėš akies savo ryškumu.

Komentarai
Kraunama...