Patarimai vaikinams kaip nustebinti savo merginą

0 3 029

Spontaniškos staigmenos merginoms visuomet patinka, nes būti nustebintai smulkmenomis, kai visiškai to nesitiki yra vienas malonumas. Gėlių pristatymas, saldainiai, originalumas ir atkaklumas visuomet įrodys, kad dėmesio merginai skiriate užtektinai. Spontanišku būti yra labai gerai, nes niekas nuobodulio nemėgsta, todėl nepamirškite, kad didelį įspūdį palikti galite mažomis smulkmenomis.

Padovanoti saldainių dėžute merginai nėra nuvalkiota. Tai – puikus būdas parodyti merginai ne tik dėmesį, bet ir tai, kad jos klausotės. Išrinkus saldainius, kuriuos ji labiausiai mėgsta įrodysite, kad jūs atkreipiate dėmesį į jos sakomas smulkmenas, o tai yra labai svarbus dalykas. Saldainių dėžute galite net ir padaryti, apklijuoti nuotraukomis ar širdelėmis ir panašiomis puošmenomis,  o visų pridėti jos mėgstamų saldainių.

Jei gyvenate kartu ir namuose laukiate merginos grįžtančios iš darbo, puiki staigmena – netikėtos -vakės ir vonia. Įrodyta, kad paprastos arba kvapiosios žvakės maudantis leidžia dar labiau atsipalaiduoti ir tikrai pagerina atmosferą, joje būna jaukiau, Taigi merginą galite nustebinti su karšta vonia, kurioje pridėta degančių žvakių. Mergina atsipalaiduos ir jausis palepinta bei apipilta dėmesiu, kad po darbo dienos galėtų pasijusti pailsėjusi. Po vonios galite pasiūlyti savo ruošto maisto arba tiesiog pora valandų praleiskite dviese.

Romantiška yra ir gėlės, kurios, žinoma, dažniausiai naudojamas būdas dėmesiui parodyti. Gėlių pristatymas į namus dabar yra organizuojamas ir kurjerių, todėl net jei ir gyvenate toli vienas nuo kito, pavyks savo merginą nustebinti. Gėlių pristatymas paprastą dieną bus tikrai netikėtas, ypač, jei įprastai gėles dovanojate tik per šventes.

Galite stebinti merginą ir įvairiais rašteliais. Jį galima palikti ant jos būsto durų arba jos namuose, kai nemato, prikaišioti mielų užrašų jos daiktuose. Nebūtina visuose rašyti, kad mylite, originaliau bus, jei panaudosite ir kitų frazių, kurios reiškia daug. Pavyzdžiui, „šypsokis“, „pasiilgau“, „šiltai apsirenk“, „pailsėk“ ir panašiai. Svabriausia – gražus gestas, todėl mergina liks nustebusi ir laiminga. Staigmenų galima sugalvoti daug, svarbiausia viską planuoti iš anksto ir nepastebėsite kaip gims nuostabių ir originalių idėjų.

Komentarai
Kraunama...