Patarimai vonios valymui

0 22

Tvarkymasis patinka tikrai ne kiekvienam, tačiau bet kokiu atveju tą daryti prisiversti tenka. Dėka produktų, kuriuos šiais laikais galima nesunkiai įsigyti, namų tvarkymas tapo kur kas lengvesniu. Vonios valymo priemonės tikrai suteikia šansą visus nemėgstamus darbus pabaigti greičiau. Daugelis gali puikių priemonių įsigyti parduotuvėse arba internetu. Galima rasti net tokių produktų, kurie sumažina tikimybę, jog vonią reikės smarkiai šveisti, kas tikra atgaiva daugeliui nemėgstančių savo laisvalaikį praleisti tvarkant namus.

Jei skubiai reikia susitvarkyti, o vonios valymo priemonės pasibaigė, nereikia nervuotis. Daugeliu atveju padėti gali namuose turimi ingredientai, iš kurių lengvai sukursite puikios valymo priemonės receptą. Žinoma, jie nebūtinai yra tokia veiksmingi kaip parduotuvėse esantys produktai, tačiau ekstra atvejais tai puiki išeitis kiekvienam. Jei laukiate svečių, o vonia apskretusi, puikiai padės actas ir soda. Greičiausiai šį būda žino daugelis, nes juo naudojosi mūsų seneliai. Sumaišius actą su soda iš tiesų plauti galima ne tik vonią, bet ir kitus paviršius. Priemonės tirštumą reikėtų rinktis pagal savo norus. Jei reikia, kad priemonė nebėgtų, tuomet reikės įdėti daugiau sodos.

Dar viena gudrybė turėti baltą ir dailią vonią yra baliklio naudojimas. Iš esmės su juo galima susikurti panašų efektą, kokį duoda vonios valymo priemonės. Išklokite vonią popieriniais rankšluosčiais ir apipilkite juos balikliu, kurį reikėtų praskiesti vandeniu, jog nesigautų per didelis koncentratas. Palikite popierius su balikliu vonioje apie valandą, o tuomet servetėlės nuimkite ir nuskalaukite vonios paviršių. Šis būdas leidžia džiaugtis kur kas baltesniu vonios paviršiumi, todėl tikrai džiaugsitės atradus tokį puikią vonios valymo priemonę.

Jei vonioje atsirado rudžių ir jau išbandėte viską, ką įmanoma, jog juos panaikinti, nusipirkite acto ir sumaišykite jį su druska. Tokiu mišiniu reikėtų padengti tas vietas, kurios yra pažeistos rudžių. Palaikius priemonę reikia pasiimti kempinėlę, su kuria galėtumėte nušveisti besikaupiančias rūdis. Šveisti reikėtų ne per stipriais judesiais, jog nepažeistumėte vonios. Jeigu per pirmą kartą nepavyksta pašalinti visų rudžių, tokią procedūrą reikėtų atlikti dar kartą.

Komentarai
Kraunama...