Plastikiniai langai A++ energinės klasės namams

0 11

Langų pasirinkimas – vienas svarbiausių kriterijų statant atsinaujinančiais energijos šaltiniais gyvuojantį pastatą. Taip yra todėl, jog pro langus prarandama ir sugrąžinama daugiausia šilumos. Į kurį svarbiausią rodiklį būtina atsižvelgti, norint, kad plastikiniai langai atitiktų A++ energinės klasės namų reikalavimus?

Svarbiausias rodiklis, į kurį derėtų atsižvelgti – šilumos perdavimo koficientas. Jis žymimas raide „U“. Šis rodiklis nurodo, kiek šilumos prarandama pro langus (daugiausia šilumos išeina per lango rėmus). Renkantis langus A++ energinės klasės namams, plastikinių langų šilumos perdavimo koficientas „U“ rekomenduojamas mažesnis arba lygus 0,8 W/m2K.

Svarbu paminėti, jog lango ilgaamžiškumui ir sandarumui palaikyti, daug reikšmės turi tinkamas langų montavimas. Montuojant langus, svarbu, jog būtų naudojamos modernios statybinės ir termoizoliacinės medžiagos. Net ir pačios aukščiausios kokybės energiškai efektyvūs langai lengvai praras savo savybes, jei šie bus sumontuoti netinkamai. Norint, jog ilgainiui naudojant langus neatsirastų įvairių deformacijų, kad nesuprastėtų šilumos ar garso izoliacija, plastikiniai langai turėtų būti montuojami specialistų.

Langai – labai svarbus pirkinys, kuris nulemia ne tik šilumos ir garso izoliaciją namie, bet ir turi daug įtakos visam namų interjerui. Renkantis langus, įsitikinkite, jog perkate iš patikimų pardavėjų, pasidomėkite siūlomomis garantijomis.

Komentarai
Kraunama...