Prezervatyvų pasirinkimas ir teisingas jų naudojimas

0 15

Prezervatyvai yra viena patikimiausių apsaugos priemonių. Naudojant prezervatyvus galima negalvoti apie neplanuotą nėštumą ar lytiniu būdu plintančias ligas. Kai kurie nežino, jog prezervatyvai suteikia papildomą malonumą. Pasitaiko, jog žmonės prezervatyvus naudoti atsisako iš viso, kadangi naudojant juos yra patiriamas mažesnis malonumas. Tačiau, pasirinkus tinkamus prezervatyvus, juos naudojant galima patirti daug daugiau malonių pojūčių, nei mylintis be prezervatyvo.

Reikia tik pasirinkti prezervatyvą, kuris turi papildomas funkcijas. Prezervatyvų yra pačių įvairiausių, todėl rinktis reikia pagal kelis kriterijus:

Pradėti rinktis reikėtų nuo gamintojo. Siūlome pasirinkti patikimą, žinomesnį gamintoją ir tuomet žiūrėti, kokį prezervatyvų asortimentą tas gamintojas gali pasiūlyti. Rinkoje dažnai sutinkami Pasante prezervatyvai, kurie savo asortimente turi daug įvairaus pasirinkimo.

Pasirinkus gamintoją, reikia pagalvoti apie pačią prezervatyvo medžiagą, iš ko šis pagamintas. Prezervatyvai dažniausiai yra iš latekso, tačiau yra ir kitų pasirinkimų tiems, kurie dėl alergijos lateksui, negali jų naudoti.

Tuomet verta pagalvoti apie prezervatyvo funkcijas. Pasante prezervatyvai suteikia apsaugą ir gali padėti pajusti didesnį malonumą sekso metu. Norintiems atrasti dar daugiau nepatirtų pojūčių, iš Pasante asortimento tikrai atsiras dar neišbandytų dalykų.

Prezervatyvai turi būti naudojami ir oralinio sekso metu, todėl verta pagalvoti apie skonį ir kvapą. Oralinis turi būti malonus tiek vyrui, tiek moteriai, todėl verta rasti prezervatyvą, kuris bus malonaus skonio ir kvapo. Norint paįvairinti lytinius santykius, galima pasirinkti spalvotus prezervatyvus.

Pasirinkus norimą prezervatyvą, reikia pasirinkti dydį. Perkant prezervatyvą verta pasirinkti tą, kuris bus reikiamo dydžio. Tuomet seksas bus malonesnis ir saugesnis. Per mažas prezervatyvas gali plyšti, o per laisvas gali smukti, todėl svarbu atrasti reikiamą dydį.

Prezervatyvai turi galiojimo laiką, todėl svarbu perkant patikrinti, ar jie gali būti naudojami. Pirkti verta tuos, kuriuos galima naudoti dar kelis mėnesius ar daugiau.

Naudojant prezervatyvus yra svarbu pasirinkti prezervatyvą, kuris apsaugos ir suteiks malonumą. Tačiau taip pat svarbu jį tinkamai naudoti. Prezervatyvų patikimumas būtų daug didesnis, jei žmonės naudotų prezervatyvus pagal instrukcijas.

Pasitaiko, jog norėdami efektyvesnės apsaugos, žmonės naudoja kelis prezervatyvus iš karto. Naudojant daugiau nei vieną prezervatyvą dažniau pasitaiko, jog prezervatyvai nusmunka, plyšta ir panašiai. Naudoti galima tik vieną prezervatyvą lytinių santykių metu. Norint efektyvesnės apsaugos, galima pasirinkti kitą kontraceptinę priemonę. Sekso metu galima naudoti kontraceptines tabletes ir prezervatyvus, tuomet galima būti tikram, jog apsauga yra efektyvi ir veiksminga.

Prezervatyvą užsidėti reikia tam tikru laiku. Prezervatyvas turi būti naudojamas prieš sueitį, svarbu jį užsidėti iš karto. Pasitaiko, jog žmonės pertraukia seksą, jog užsidėtų prezervatyvą. Norint apsisaugoti, reikia jį naudoti iš karto. Taip pat, prezervatyvą ištraukti reikia iš karto, o ne laukti, kol varpa suminkštės.Naudojant lubrikantą, reikia pasidomėti ar jis gali būti naudojamas su prezervatyvu. Kai kurie lubrikantai negali būti naudojami su prezervatyvu, kadangi jie paveikia prezervatyvą. Lubrikantas suteikia malonumą, tačiau neapsaugo, todėl svarbu naudoti prezervatyvą sekso metu. Pasirinkus reikiamą prezervatyvą ir naudojant jį teisingai, galima būti tikram, jog seksas bus malonus ir saugus.

Komentarai
Kraunama...