Rūbų priežiūros patarimai

0 30

Nusipirkus kokybišką rūbą nesinori jo greitai išmesti, tačiau kartais labai greitai nutinka taip, jog rūbas išsitampo, suplyšta, tampa nebenešiojamu. Visgi daugeliu atveju žmonės būna patys kalti, kad jų rūbas tapo nebe toks gražus. Tinkama priežiūra yra raktas į puikiai ilgą laiką atrodančius rūbus. Galbūt neatrenkate geros skalbimo priemonės, o gal visiškai nežinote koks skalbimo mašinos rėžimas tinka pasirinktai drabužio medžiagai? Kiekvienas toks dalykas turi įtakos rūbo ilgaamžiškumui, todėl verta žinoti kelis pastebėjimus ir pasinaudoti kai kuriais patarimais, kurie leis ilgiau džiaugtis mėgstamais rūbais.

Mėgstantiems šilkinius rūbus tikrai reikia suklusti, nes tai labai jautri medžiaga. Pasitaiko labai daug situacijų, kai būtent tokie brangūs ir patogūs rūbai greitai tampa nebenešiojami ir nedailūs. Jiems netinka bet kokios švaros prekės, skalbikliai ir skalbimo mašinų rėžimai. Ši medžiaga paveikiama dezodoranto ir net vandens temperatūros. Kad išvengti problemų, geriausia, kai parenkamos tikrai tinkamos skalbimo priemonės. Labai svarbu skaityti apie tokius dalykus, vertinti ingredientus, kad šie nepakenktų jūsų rūbams. Taip pat visuomet reikia parinkti švelnesnį skalbimo mašinos rėžimą ir atitinkamą temperatūrą.

Dar viena didelė klaida, kuri yra daroma su beveik visais rūbais, tai – bereikalingas jų skalbimas net kai tai nėra būtina. Daugelis po vieno nešiojimo meta rūbus į purvinų skalbinių dėžę nors jie nėra nei išpurvinti nei priprakaituoti. Tiesiog kitą dieną norisi dėtis ką nors kito, o jau nešioto rūbo nesinori dėti į spintą. Taigi, taip ir lieka dar galimi nešioti rūbai išskalbti, o su kiekvienu skalbimu jų būklė tampa vis prastesnė. Ypač jei naudojamos netinkamos priemonės, skalbimo būdai bei švaros prekės. Taip pat kai kuriais atvejais rūbams užtenka trumpo skelbimo, tačiau jie plaunami įprastu rėžimu su tikrai purvinais rūbais. Vienas iš puikių patarimų – rinktis atitinkamą rėžimą pagal išsipurvinimo lygį, medžiagą. Nereikėtų visų rūbų skalbti visuomet tokiu pačiu rėžimu tik dėl to, kad taip lengviau. Taip jie daug greičiau susidėvi, todėl trumpėja ir jų tarnavimo laikas jums.

Komentarai
Kraunama...