Šiaurės Lenkija su automobiliu

0 139

Pasidairyti po gražią gamtą ir neįprastus objektus galima visai netoli. Dar ne visų atrasta, tačiau labai įdomi yra Lenkija, o ypač, jos šiaurinė dalis. Kadangi tai yra taip netoli nuo Lietuvos, tikrai verta apkeliauti visą Lenkiją, o tai tampa daug smagiau, jei keliaujama automobiliu. Patogu, nes sustoti galima bet kur, kur norėsite ir nebūsite įpareigoti niekur važiuoti, todėl kelione mėgautis dar lengviau.

Kelionės automobilių labai populiarėja, todėl automobilių nuoma užsiimančios įmonės vis dažniau siūlo savo paslaugas ir naujesnius automobilių modelius, kurie yra patogesni važiuoti ilgesnius atstumus. Taip pat automobilių nuoma yra būtina, jei nepasitikite savo automobiliu ir jo būklę. Nuomai daug neišleisite, tačiau automobilių nuoma duoda garantiją, kada automobilis saugus ir techniškai tvarkingas, todėl jausitės daug ramiau keliaudami. Jei turite savo tvarkingą automobilį, tuomet jums nuomos ir neprireiks.

Keliaujant į šiaurės Lenkiją, siūlomas tam tikras maršrutas, kuriam geriausiai tinka 2-4 dienos. Taigi, tai puikus ilgojo savaitgalio pasivažinėjimas. Lenkijoje daugybė nebrangių nakvynių, todėl jas susirasti tikrai labai nesunku. Maisto įsigysite dar pigiau nei Lietuvoje, todėl pagrinde pinigus išleisite ant kuro ir lankytinų objektų.

Į Lenkiją reikėtų įvažiuoti iš Lazdijų pusės ir kai tik kertate sieną įvažiuosite į reikiamą kelią. Jums reiia atsidurti Seinuose ir toliau važiuoti link Suvalkų. Netoli rasite ir Vygrius, o ten yra jų nacionalinis parkas. Galima aplankyti Kamaldulių vienuolyną, religijų muziejų, o taip pat galima praleisti kurį laiką ir viešbutyje, kuris čia pat įsikūręs. Vieta labai maloni, nes galima ir pasimėgauti ežeru ir dviračių takais. Toliau važiuojant į Suvalkus pasimėgaukite kalnuotomis vietomis, o po to keliaujant link Goldap pamatysite ir geležinkelio viadukus, kurie tikrai paliks didelį įspūdį. Važiuojant link Gizycko galėsite pamatyti prūsų pilį ir apsilankyti „Vilko irštvoje“. Tuomet reikėtų stengtis aplankyti Lipka miestelį, kuriame bus lankytinų šventovių, o vėliau važiuoti reikia link Varmijos vyskupų pilies. Taip pat verta aplankyti Dobre Miasto, o po to Varmijos muziejų bei švento Antano bei šventos Kotrynos bažnyčias.

Komentarai
Kraunama...