Staigmenos merginai

0 393

Visuomet santykiuose norisi naujovių, tad ir staigmenos kurias darote merginai turi būti paįvairintos ir netikėtos. Kai saldainių dėžutės ir žvakės atsibosta, galima imtis kitokių idėjų. Žinoma, sugalvoti vis kažką naujo sunku, tačiau šiais laikais glaima pasinaudoti gausiais patarimais internete. Vėliau tos pačios žvakės ir saldainių dėžutės bus netikėtos, kai tokios staigmenos mergina ilgai nesulauks. Taigi, naujos idėjos – nuostabos garantas, todėl pasitelkite savo kūrybiškumą, kad pavyktų nustebinti savo išrinktąją.

Piknikas puikus būdas romantiškai praleisti laisvalaikį ir apipilti savo merginą dėmesiu. Jokių finansų, praktiškai, šis būdas nereikalauja, tačiau pasiruošimo reikės. Žiemos metu piknikas nebūtinai bus geras variantas, tačiau tikrai galima neilgai pasėdėti kokioje nors gražioje vietoje. Merginai šiltai apsirengus, ją nusivežkite į išrinktą vietą. Prieš tai nepamirškite pasiimti pledo ir termoso su šiltu, jos mėgstamu gėrimu bei užkandiais. Tuomet vietoje patieskite pledą, atsisėskite ir pasivaišinktie paimtais dalykais. Netikėtas toks išsivežimas bus labai malonus. Vasara suplanuoti tokį pikniką dar lengviau, nes šiltas oras sukuria šimtus vietų, kur galima nuvažiuoti ir pasitiesti pledą su skaniais užkandžiais.

Netikėtas gėlių pristatymas irgi gali būti maloni staigmena. Žinoma, gėlių pristatymas kainuoja, todėl galima sugalvoti ir kitų būdų dėmesio parodymui. Tačiau, jei gyvenate skirtinguose miestuose, toks gėlių pristatymas su kurjeriu gali būti tobula išeitis norint parodyti merginai, kad apie ją galvojate. Padėti pristatyti gėles gali ir giminaičiai ar geri draugai.

Parodyti dėmesį galima ir laukiant po darbo su pripildyta atpalaiduojančia ir kvepiančia vonia, kurią savo merginai paruošiate. O po maudynių ir vakarienės kartu galima palepinti ją ir masažu. Pėdų masažas po sunkios darbo dienos yra pats tobuliausias variantas, todėl mergina tikrai liks apipilta rūpesčiu. Išmokti daryti masažus nėra sunku, idėju yra internete, todėl jų niekuomet nepritruks. Ten galima pažiūrėti ir trumpus filmukus kaip daryti masažą – taip užtikrinsite, kad viską tikrai atliksite maloniai.Net ir menkos smulkmenos gali būti nuostabios staigmenos, svarbiausia norėti parodyti merginai šilumą ir dėmesį, kad ji jaustųsi mylima. Romantiški gestai sutvirtina santykius, todėl jausitės tik geriau, jei kaskart pasistengsite dėl savo mylimųjų.

Komentarai
Kraunama...