„Sugadink suknelę“ fotografavimas

0 90

Viskas keičiasi ir modernėja, todėl atsiranda vis daugiau fotografavimo stilių, idėjų ir galimybių. Nors įprasta vestuvių fotosesijas darytis tik jauniesiems kur nors gražioje vietoje arba nesidaryti fotosesijos, o tiesiog paprašyti vestuvių fotografo įamžinti svarbiausias akimirkas vestuvėse, po truputį populiarėja ir kitų įdomių vestuvinių nuotraukų idėjų. Originaliausios idėjos kartais tampa drąsos požymiu, todėl ne visi pasiryžta įamžinti savo vestuves kitaip. Viena naujausių idėjų vestuvių fotografavimui yra „sugadink suknelę“ stilius, kuris yra gana nedažnas ir kai kuriems vis dar originalus.

Užsienyje tokia fotografija žinoma kaip „trash the dress“ arba „fearless bridal“. Lietuvoje šis fotografavimo būdas nėra labai žinomas, todėl retai kas sugalvoja taip fotografuotis. Žinoma, pirmos tokios fotografijos buvo padarytos gan seniai, apie 2001-uosius metus, kai Las Vegaso vestuvių fotografas atliko tokios temos fotosesiją jaunavedžiams. Žinoma, tokios idėjos susilaukia komentarų ir liaupsių bei pagyrų, tačiau ne kiekvienas nori savo vestuvių dieną gadinti suknelės ar kostiumo, ypač jeigu žada vėliau parduoti arba grąžinti nuomos punktui. Dėl šios priežasties tokias idėjas renkasi per daug neapsikraunantys įvaizdžių žmonės, kuriems daug svarbiau nuotykiai nei neištepliota suknelė.

Dažniausiai vestuvių fotografai tokias idėjas mėgsta, nes tai būna kažkas neįprasto ir ne kiekvieną dieną fotografuojamo. Žinoma, dabar galima tokias fotosesijas darytis ir po vestuvių praėjus porai dienų – tuomet apsirengti ir sudraskyti suknelę ar su ja maudytis ežere nebe taip gaila. Tačiau originaliau ir nuotaikingiau ši idėja atrodo, kai tas vykdoma šventės metu.

Neretai galima pastebėti, kad dabar „sugadink suknelę“ fotosesija yra vadinama povestuvine fotosesija, nes retai kas išdrįsta kvailioti šventės metu ir ypač prie svečių. Vestuvių fotografas puikiai tokia idėją įgyvendina ir nuolat duoda patarimų puikioms nuotraukos išgauti, kad kiekvienas būtų patenkintas. Netradicinės nuotraukos ilgai bus dėmesio centre, todėl pasiryžusieji tokiai fotosesijai tikrai turės ką prisiminti. Geriausia tai, kad tokia fotosesija yra visiškai neribojama ir dažnai išlaisvina kūrybiškumą ir fantaziją, kurią gali turėti tiek jaunavedžiai, tiek fotografas, o taip gimsta geriausios idėjos.

Komentarai
Kraunama...