Svarbiausi aspektai renkantis patalynę

0 111

Kad miego kokybė būtų užtikrinta labai svarbu turėti tinkamą patalynę, kuri leidžia odai kvėpuoti, sugeria drėgmę ir nenusidėvi po pirmo skalbimo. Vaikiška patalynė dažnai turi būti parenkama dar išrankiau, nes augančiam organizmui miegas yra kur kas svarbesnis. Patalynės medžiaga turi būti maloni liestis kūnui ir patvari. Nors medžiagų tikrai daug, o patalynių dizainų dar daugiau, ką rinktis?

Medžiagos pasirinkimas

Sintetika sumaišyta su medvilne yra vienas dažniausiai pasitaikančių pasirinkimų, nes patalynė iš tokio mišinio yra pigesnė. Tiesa, ilgaamžiškumu ji nepasižymi, nes labai greitai atsiranda kamuoliukų, o pati medžiaga nusiskalbia, todėl geriau investuoti į šimtaprocentinės medvilnės audinius.

Medvilnės audiniai labai patvarūs, o šios medžiagos stiprumas priklauso nuo tankio. Batistas yra audžiamas iš plonų medvilnės siūlų, todėl yra patvarus ir plonas. Satinas yra labai švelnus, jei yra pagaminamas iš šimtaprocentinės medvilnės. Flanelė labiau žiemai tinkama medžiaga, nes pasižymi pūkeliu ant viršaus, kuris šildo. Vaikiška patalynė geriausia iš perkelio, nes jis labai švelnus ir ilgaamžis bei lengvai skalbiamas.

Linas paskirsto drėgmę, todėl puikus pasirinkimas vasaros patalams. Tinka alergijomis pasižymintiems žmonėms, nes turi antibakterinių savybių. Vaikiška patalynė iš šios medžiagos galėtų būti puiki, tačiau ji šiek tiek sunkoka ir yra šiurkštesnė, dėl ko vaikams gali būti nepatogu miegoti. Šilkas yra labai prabangus audinys su gilia istorija ir tinka jis visais sezonais, nes žiemos metu šildys, o vasarą vėsins. Tinka alergiškiems ir gausiai prakaituojantiems, nes nekaupia drėgmės. Kokybiško poilsio garantas.

Madingos patalynės

Kuriant namų aplinką ir interjerą mada dažniausiai nėra svarbi, tačiau iš smalsumo galima pasidomėti kokias tendencijas diktuoja pasaulis, galbūt jums patiks. Šiuo metu galima ryžtingai rinktis ryškius raštus ir spalvas, kurias madinga maišyti tarpusavyje. Galima pasirinkti ir pastelines spalvas, tačiau, pagal tendencijas, jas reikia jungti su ryškiomis, drąsiomis spalvomis. Lova gali tapti puikiu kambario dizaino akcentu, jei spalvos ir raštai suderinti stilingai.

Jei mada jums nėra svarbi, tuomet taikykite spalvas su kambario atspalviais. Atkreipkite dėmesį į sienų spalvas ar užuolaidų raštus, taip sukursite skoningą kambarį, kurio patalai tiks prie bendro kambario įvaizdžio. Vaikų kambarys taip pat gali tapti žaismingesnis, jei jį pagyvins spalvota vaikiška patalynė.

Komentarai
Kraunama...