Svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti apie krūtų didinimo operaciją

0 36

Krūtų dydis, forma dažnai gali turėti įtakos savivertei. Neretai galima pastebėti, jog merginos ar moterys su maža krūtine, skirtingais krūtų dydžiais, nepatrauklia forma kompleksuoja dėl savo išvaizdos. Tokiu atveju joms aktualus tampa krūtų didinimas implantais. Tai leidžia pakoreguoti savo kūno linijas ir dažnai padeda įveikti neigiamą požiūrį į save bei savo išvaizdą. Nepasitenkinimas tuo kaip atrodoma dažnai gali kelti ir psichologinių problemų, dėl kurių vėliau nesinori nešioti tam tikrų rūbų, atviresnių maudymosi kostiumėlių, o kartais vengiama net ir išeiti iš namų. Tačiau prieš ryžtantis tokiai operacijai, verta pasidomėti ne tik ją atliekančiais plastikos chirurgais, bet ir pačia operacija, gijimo laiku ir panašiais dalykais.

Žinoma, geriausiai su operacija, jos eiga ir rezultatais supažindina plastikos chirurgai konsultacijos metu. Tuomet atsakomi visi kylantys klausimai, aptariami norai, galimybės ir panašūs dalykai. Tačiau pilnai neapsisprendus, galima daugiau informacijos susirasti ir patiems. Dažniausiai tam, kad būtų galima tvirtai nuspręsti ar norima operaciją daryti, reikia žinoti bent minimalią informaciją.

Verta žinoti, kad tikrai ne visuomet krūtų didinimas implantais yra vienintelė operacija per gyvenimą, nes kartais reikia ją kartoti. Ne visiems prireikia korekcijos po kelių metų, tai priklauso nuo žmogaus, implantų ir kitų veiksnių, tačiau tikrai verta įvertinti ir tai, kad ateityje gali to prireikti. Tuomet reikia skirti savo finansų bei laiko, kad operacija būtų pakartota antrąjį kartą. Tačiau tai dažnai nesukelia problemos, nes daili išvaizda paskatina ir meilę sau, kas yra kur kas svarbiau daugeliui žmonių.

Po operacijos lydi ir gijimo laikas, kuris tikrai nėra itin greitas, todėl reikia turėti omenyje, jog kurį laiką negalėsite dirbti, aktyviai leisti laiko. Dirbantiems žmonėms dažniausiai operaciją reikia labai derinti, todėl verta pagalvoti ar turėsite tiek laiko, kiek jo iš tiesų gali prireikti. Krūtų didinimas implantais yra gana rimta operacija, todėl tikėtis, jog po poros dienų pavyks grįžti į įprastą rėžimą nereikėtų. Kurį laiką save reikės labiau saugoti, jog vėliau rezultatai tikrai nustebintų ir liktumėte jais patenkinti.

Komentarai
Kraunama...