Sveikiausi patalynės medžiagos pasirinkimai

0 86

Dauguma įprastai supranta, kad natūralumas yra sveikiausias pasirinkimas visose srityse. Taip pat ir patalynės pasirinkime, nes ši priemonė labai svarbi norint miegoti kokybiškai. Nors sintetinių audinių labai daug ir jie vilioja kaina, verta pasidomėti ir apie natūralias medžiagas, kurios bus sveikatai tikrai naudingesnės. Jei neišeina naudoti natūralių pluoštų pačiam, bent jau vaikiška patalynė kūdikiams ir mažiems vaikams privalo būti natūralaus audinio.

Vilnonė patalynė yra vienas geresnių pasirinkimų, nes puikiai susitvarko su drėgme. Žmogui patogu po ja miegoti dėl šilumos žiemą ir vėsumos vasaros sezonu. Kolkas viena geriausių vilnų yra merinosų, nes ji pasižymi kokybe. Dažnai į natūralius audinius dedama sintetinių audinių. Į vilną jie dedami, kad ši nesiglamžytų, todėl visuomet reikia stebėti sudėtį, kad neliktumėte nemaloniai nustebę priemaišomis.

Medvilnė yra augalinis pluoštas, kuris nesielektrina ir leidžia kūnui kvėpuoti. Kaip ir vilna, ji labai glamžosi, todėl taip pat dažnai parduodama su sintetiniais audiniais papildyta sudėtimi, kuri nekelia jokios naudos. Naudojantiems natūralia medvilnę reikia žinoti, kad šį audinį reikia saugoti nuo saulės, nes jis pradeda keisti spalvą. Dėl tokių priežasčių medvilnė sumaišoma su poliesteriu ar kita sintetine medžiaga, nes taip jos paviršius tampa glotnus, išlaiko formą ir spalvą ilgiau.

Satinas ir damastas taip pat sveikas pasirinkimas jūsų odai ir organizmui. Satinas minkštas ir švelnus, neslysta nuo lovos, todėl miegant bus labai patogu. Be priemaišų ši medžiaga tarnaus ilgai ir bus nepakeičiamas gero miegojimo užtikrinimas. Damastas yra prabangesnis ir pagamintas pagal žakardo technologiją. Jis praleidžia orą, yra tvirtas ir stiprus audinys. Vaikiška patalynė iš šių medžiagų puikiai tinka vaikų miegui.

Linas yra praktiškas ir antibakterinių savybių turintis audinys, todėl jame nesiveisia erkutės. Miegant ant šios medžiagos patalynės, alergijų nepasitaikys. Bambuko pluošto patalai taip pat pasižymi natūralumu, todėl tiks geram ir kokybiškam miegui. Svarbiausia atkreipti dėmesį ar patalynė nepažeista ir ar siūlės kokybiškai susiūtos.

https://www.naujienuportalas.lt/svarbiausi-aspektai-renkantis-patalyne/Patogumą iš kokybiškiausių medžiagų geriausiai garantuoja šilkas, nes yra laikomas pačiu komfortabiliausiu audiniu dėl švelnumo ir natūralumo. Toks audinys prisitaiko prie temperatūrų skirtumų, palaiko odos ir plaukų grožį ir jų nesausina bei nedirgina. Vaikiška patalynė iš šilko vaikams gali būti netinkama dėl to, kad ji lengvai slysta nuo lovos.

Komentarai
Kraunama...